Боїло Руслан Євгенович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "РУСЛАНА-Б"
ЄДРПОУ
21159762
Місто
Плотича
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
14.03.2024
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
14.03.2024
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
14.03.2024

Часті питання - відомості фізичної особи Боїло Руслан Євгенович

У яких фірмах згадується Боїло Руслан Євгенович?

Згідно з даними реєстрів на Боїло Руслан Євгенович згадується по відношенню до компаній: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "РУСЛАНА-Б"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Боїло Руслан Євгенович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких підприємствах Боїло Руслан Євгенович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Боїло Руслан Євгенович вказано в компаніях ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "РУСЛАНА-Б"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Боїло Руслан Євгенович вказано в якості керівника в компаніях ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "РУСЛАНА-Б"

Боїло Руслан Євгенович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Боїло Руслан Євгенович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Боїло Руслан Євгенович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні дані зібрані та сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Боїло Руслан Євгенович, що згадується у підприємствах: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "РУСЛАНА-Б" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Боїло Руслан Євгенович — структура досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Боїло Руслан Євгенович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої підприємства, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Боїло Руслан Євгенович.