Борейко Олександр Ернестович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ФА-АРТ"
ЄДРПОУ
33173423
Місто
Руська Поляна
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
10.06.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
10.06.2026
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
10.06.2026
Назва компанії
"СУПЕРІОР"
ЄДРПОУ
32180272
Місто
Черкаси
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
10.02.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
10.02.2026
Назва компанії
"ЕЛІК"
ЄДРПОУ
35344665
Місто
Руська Поляна
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
10.02.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
10.02.2026
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
10.02.2026
Назва компанії
"РЕГІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОДУКТ"
ЄДРПОУ
33828106
Місто
Черкаси
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
10.02.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
10.02.2026
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
10.02.2026
Назва компанії
"ЕКСТАЗІ"
ЄДРПОУ
32180309
Місто
Черкаси
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
17.07.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
17.07.2025
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
17.07.2025
Назва компанії
"ГРЕВІТІ"
ЄДРПОУ
32399250
Місто
Руська Поляна
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.12.2022
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ЛАДО"
ЄДРПОУ
32687235
Місто
Сміла
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
16.09.2022
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
16.09.2022
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
16.09.2022
Назва компанії
"А-С"
ЄДРПОУ
33082661
Місто
Гайсин
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЖЕСКО КЕМІКЕЛ ГБ GESKO CHEMІCHAL GB"
ЄДРПОУ
23536571
Місто
Черкаси
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ПЕРЕПЛУТ"
ЄДРПОУ
31782526
Місто
Черкаси
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Борейко Олександр Ернестович

У яких підприємствах згадується Борейко Олександр Ернестович?

Згідно з даними реєстрів на Борейко Олександр Ернестович згадується по відношенню до компаній: "ФА-АРТ" "СУПЕРІОР" "ЕЛІК" "РЕГІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОДУКТ" "ЕКСТАЗІ" "ГРЕВІТІ" "ЛАДО" "А-С" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЖЕСКО КЕМІКЕЛ ГБ GESKO CHEMІCHAL GB" "ПЕРЕПЛУТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Борейко Олександр Ернестович займав/займала посади: Керівник Підписант Засновник

В яких компаніях Борейко Олександр Ернестович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Борейко Олександр Ернестович вказано в компаніях "ФА-АРТ" "ЕЛІК" "РЕГІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОДУКТ" "ЕКСТАЗІ" "ГРЕВІТІ" "ЛАДО"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Борейко Олександр Ернестович вказано в якості керівника в компаніях "ФА-АРТ" "СУПЕРІОР" "ЕЛІК" "РЕГІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОДУКТ" "ЕКСТАЗІ" "ГРЕВІТІ" "ЛАДО" "А-С" ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЖЕСКО КЕМІКЕЛ ГБ GESKO CHEMІCHAL GB" "ПЕРЕПЛУТ"

Борейко Олександр Ернестович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Борейко Олександр Ернестович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Борейко Олександр Ернестович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Борейко Олександр Ернестович, що згадується у фірмах: "ФА-АРТ", "СУПЕРІОР", "ЕЛІК", "РЕГІОНАЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОДУКТ", "ЕКСТАЗІ", "ГРЕВІТІ", "ЛАДО", "А-С", ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЖЕСКО КЕМІКЕЛ ГБ GESKO CHEMІCHAL GB", "ПЕРЕПЛУТ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент формування запиту в базі YouControl.

Борейко Олександр Ернестович — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Борейко Олександр Ернестович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої підприємства, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Борейко Олександр Ернестович.