Боян Руслан Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АРХЕКСПЕРТБУД"
ЄДРПОУ
41074723
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
25.05.2026
Детальніше
Назва компанії
"ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "РЕЗУЛЬТАТ"
ЄДРПОУ
39288620
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
22.09.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
22.09.2025
Назва компанії
"КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НЕРУХОМОСТІ "КОМФОРТ"
ЄДРПОУ
41577770
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
22.09.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
22.09.2025
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"РУНІКОМ ІНВЕСТ"
ЄДРПОУ
38437427
Місто
Лиманка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"УКР ХОЛД ГРУП"
ЄДРПОУ
43196536
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - дані контрагента Боян Руслан Васильович

У яких компаніях згадується Боян Руслан Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Боян Руслан Васильович згадується по відношенню до компаній: "АРХЕКСПЕРТБУД" "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "РЕЗУЛЬТАТ" "КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НЕРУХОМОСТІ "КОМФОРТ" "РУНІКОМ ІНВЕСТ" "УКР ХОЛД ГРУП"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Боян Руслан Васильович займав/займала посади: Засновник Керівник Бенефіціар

В яких компаніях Боян Руслан Васильович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Боян Руслан Васильович вказано в компаніях "АРХЕКСПЕРТБУД" "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "РЕЗУЛЬТАТ" "КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НЕРУХОМОСТІ "КОМФОРТ" "УКР ХОЛД ГРУП"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Боян Руслан Васильович вказано в якості керівника в компаніях "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "РЕЗУЛЬТАТ" "КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НЕРУХОМОСТІ "КОМФОРТ" "РУНІКОМ ІНВЕСТ"

Боян Руслан Васильович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Боян Руслан Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Боян Руслан Васильович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені дані підібрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Боян Руслан Васильович, що згадується у компаніях: "АРХЕКСПЕРТБУД", "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "РЕЗУЛЬТАТ", "КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР НЕРУХОМОСТІ "КОМФОРТ", "РУНІКОМ ІНВЕСТ", "УКР ХОЛД ГРУП" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час запиту в системі YouControl.

Боян Руслан Васильович — відомості у досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Боян Руслан Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої організації, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Боян Руслан Васильович.