Білоус Олександр Стефанович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ"
ЄДРПОУ
23826116
Місто
Суми
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
СУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПРИЯННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ
06710346
Місто
Суми
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
САДОВО-ГОРОДНЕ ТОВАРИСТВО "ЛІСОВОД-2"
ЄДРПОУ
23636717
Місто
Токарі
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Білоус Олександр Стефанович

У яких організаціях згадується Білоус Олександр Стефанович?

Згідно з даними реєстрів на Білоус Олександр Стефанович згадується по відношенню до компаній: "СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ" СУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПРИЯННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ" САДОВО-ГОРОДНЕ ТОВАРИСТВО "ЛІСОВОД-2"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Білоус Олександр Стефанович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Білоус Олександр Стефанович вказано в якості керівника в компаніях "СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ" СУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПРИЯННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ" САДОВО-ГОРОДНЕ ТОВАРИСТВО "ЛІСОВОД-2"

Білоус Олександр Стефанович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Білоус Олександр Стефанович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Білоус Олександр Стефанович. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості підібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Білоус Олександр Стефанович, що згадується у організаціях: "СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ АВТОМОБІЛІСТІВ", СУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "СПРИЯННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ", САДОВО-ГОРОДНЕ ТОВАРИСТВО "ЛІСОВОД-2" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент звернення в системі YouControl.

Білоус Олександр Стефанович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Білоус Олександр Стефанович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої організації, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Білоус Олександр Стефанович.