Бермічева Галина Василівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОТОРГ"
ЄДРПОУ
21897170
Місто
Нікополь
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Бермічева Галина Василівна

У яких фірмах згадується Бермічева Галина Василівна?

Згідно з даними реєстрів на Бермічева Галина Василівна згадується по відношенню до компаній: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОТОРГ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Бермічева Галина Василівна займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Бермічева Галина Василівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Бермічева Галина Василівна вказано в компаніях АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОТОРГ"

Бермічева Галина Василівна

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Бермічева Галина Василівна, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Бермічева Галина Василівна. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні відомості підібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Бермічева Галина Василівна, що згадується у підприємствах: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ "АГРОТОРГ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Бермічева Галина Василівна — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Бермічева Галина Василівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Бермічева Галина Василівна.