Баран Ярослав Стефанович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ КООПЕРАТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРТНИКИ" ХОДОРІВСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА
ЄДРПОУ
30282568
Місто
БОРТНИКИ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Баран Ярослав Стефанович

У яких компаніях згадується Баран Ярослав Стефанович?

Згідно з даними реєстрів на Баран Ярослав Стефанович згадується по відношенню до компаній: ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ КООПЕРАТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРТНИКИ" ХОДОРІВСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Баран Ярослав Стефанович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Баран Ярослав Стефанович вказано в якості керівника в компаніях ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ КООПЕРАТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРТНИКИ" ХОДОРІВСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА

Баран Ярослав Стефанович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Баран Ярослав Стефанович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Баран Ярослав Стефанович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені відомості зібрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Баран Ярослав Стефанович, що згадується у фірмах: ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ КООПЕРАТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРТНИКИ" ХОДОРІВСЬКОГО СПОЖИВЧОГО ТОВАРИСТВА та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Баран Ярослав Стефанович — вид досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керуючого Баран Ярослав Стефанович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої фірми, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Баран Ярослав Стефанович.