Банченко Ірина Вікторівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДОНБАСТОРГКОМПЛЕКТ"
ЄДРПОУ
32900590
Місто
ЛУГАНСЬК
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
27.05.2016
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Банченко Ірина Вікторівна

У яких компаніях згадується Банченко Ірина Вікторівна?

Згідно з даними реєстрів на Банченко Ірина Вікторівна згадується по відношенню до компаній: "ДОНБАСТОРГКОМПЛЕКТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Банченко Ірина Вікторівна займав/займала посади: Засновник

В яких компаніях Банченко Ірина Вікторівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Банченко Ірина Вікторівна вказано в компаніях "ДОНБАСТОРГКОМПЛЕКТ"

Банченко Ірина Вікторівна

На цій сторінці вам показані дані про керівника Банченко Ірина Вікторівна, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Банченко Ірина Вікторівна. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені відомості вибрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Банченко Ірина Вікторівна, що згадується у підприємствах: "ДОНБАСТОРГКОМПЛЕКТ" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час звернення в базі YouControl.

Банченко Ірина Вікторівна — структура досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Банченко Ірина Вікторівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої компанії, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Банченко Ірина Вікторівна.