Бабков Олександр Олексійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ВОЗРОЖДЕНИЕ"
ЄДРПОУ
20925734
Місто
Крижанівка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЕКС"
ЄДРПОУ
04800588
Місто
Житомир
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Бабков Олександр Олексійович

У яких компаніях згадується Бабков Олександр Олексійович?

Згідно з даними реєстрів на Бабков Олександр Олексійович згадується по відношенню до компаній: "ВОЗРОЖДЕНИЕ" МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЕКС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Бабков Олександр Олексійович займав/займала посади: Засновник Керівник

В яких фірмах Бабков Олександр Олексійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Бабков Олександр Олексійович вказано в компаніях "ВОЗРОЖДЕНИЕ"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Бабков Олександр Олексійович вказано в якості керівника в компаніях МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЕКС"

Бабков Олександр Олексійович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Бабков Олександр Олексійович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Бабков Олександр Олексійович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені відомості вибрані та структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Бабков Олександр Олексійович, що згадується у компаніях: "ВОЗРОЖДЕНИЕ", МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЕКС" та ін.

Надана інформація є актуальною на момент звернення в базі YouControl.

Бабков Олександр Олексійович — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Бабков Олександр Олексійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Бабков Олександр Олексійович.