Авраменко Валерій Геннадійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДНІПРОМАРШРУТ"
ЄДРПОУ
32943984
Місто
Кам’янське
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
19.11.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ТРАНСІНВЕСТГРУП"
ЄДРПОУ
36071998
Місто
Кам’янське
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
27.02.2023
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"МАГНАТ-2000"
ЄДРПОУ
31045151
Місто
Кам’янське
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"КІРА"
ЄДРПОУ
21879443
Місто
Кам’янське
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Авраменко Валерій Геннадійович

У яких фірмах згадується Авраменко Валерій Геннадійович?

Згідно з даними реєстрів на Авраменко Валерій Геннадійович згадується по відношенню до компаній: "ДНІПРОМАРШРУТ" "ТРАНСІНВЕСТГРУП" "МАГНАТ-2000" "КІРА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Авраменко Валерій Геннадійович займав/займала посади: Засновник Бенефіціар

В яких організаціях Авраменко Валерій Геннадійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Авраменко Валерій Геннадійович вказано в компаніях "ДНІПРОМАРШРУТ" "ТРАНСІНВЕСТГРУП" "МАГНАТ-2000" "КІРА"

Авраменко Валерій Геннадійович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Авраменко Валерій Геннадійович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Авраменко Валерій Геннадійович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості зібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Авраменко Валерій Геннадійович, що згадується у фірмах: "ДНІПРОМАРШРУТ", "ТРАНСІНВЕСТГРУП", "МАГНАТ-2000", "КІРА" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час запиту в базі YouControl.

Авраменко Валерій Геннадійович — вид досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Авраменко Валерій Геннадійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої організації, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Авраменко Валерій Геннадійович.