Аврамчук Борис Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
КООПЕРАТИВ "ПОЛІГРАФІСТ"
ЄДРПОУ
06951920
Місто
КРЕМЕНЧУК
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Аврамчук Борис Васильович

У яких компаніях згадується Аврамчук Борис Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Аврамчук Борис Васильович згадується по відношенню до компаній: КООПЕРАТИВ "ПОЛІГРАФІСТ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Аврамчук Борис Васильович займав/займала посади: Засновник

В яких організаціях Аврамчук Борис Васильович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Аврамчук Борис Васильович вказано в компаніях КООПЕРАТИВ "ПОЛІГРАФІСТ"

Аврамчук Борис Васильович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Аврамчук Борис Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Аврамчук Борис Васильович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені дані зібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Аврамчук Борис Васильович, що згадується у організаціях: КООПЕРАТИВ "ПОЛІГРАФІСТ" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Аврамчук Борис Васильович — структура досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Аврамчук Борис Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно налаштувати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої компанії, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Аврамчук Борис Васильович.