Аторін Євген Андрійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ПРАКТИК-ЛЮКС"
ЄДРПОУ
31525050
Місто
Івано-Франківськ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
20.06.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
20.06.2026

Часті питання - інформація фізичної особи Аторін Євген Андрійович

У яких фірмах згадується Аторін Євген Андрійович?

Згідно з даними реєстрів на Аторін Євген Андрійович згадується по відношенню до компаній: "ПРАКТИК-ЛЮКС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Аторін Євген Андрійович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Аторін Євген Андрійович вказано в якості керівника в компаніях "ПРАКТИК-ЛЮКС"

Аторін Євген Андрійович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Аторін Євген Андрійович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Аторін Євген Андрійович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості вибрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Аторін Євген Андрійович, що згадується у фірмах: "ПРАКТИК-ЛЮКС" та ін.

Надана інформація є вірною на час запиту в базі YouControl.

Аторін Євген Андрійович — структура досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Аторін Євген Андрійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Аторін Євген Андрійович.