Аскаров Олександр Алійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"МОДУСПРОМ"
ЄДРПОУ
39934426
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
06.03.2026
Детальніше
Назва компанії
"ФІНАНСІНВЕСТ"
ЄДРПОУ
39934688
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
06.03.2026
Детальніше
Назва компанії
"ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДОСЛІДНИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД"
ЄДРПОУ
00951445
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
06.03.2026
Детальніше
Назва компанії
"САНТРО"
ЄДРПОУ
37259425
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - перевірка контрагента Аскаров Олександр Алійович

У яких фірмах згадується Аскаров Олександр Алійович?

Згідно з даними реєстрів на Аскаров Олександр Алійович згадується по відношенню до компаній: "МОДУСПРОМ" "ФІНАНСІНВЕСТ" "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДОСЛІДНИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД" "САНТРО"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Аскаров Олександр Алійович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких фірмах Аскаров Олександр Алійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Аскаров Олександр Алійович вказано в компаніях "САНТРО"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Аскаров Олександр Алійович вказано в якості керівника в компаніях "МОДУСПРОМ" "ФІНАНСІНВЕСТ" "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДОСЛІДНИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД" "САНТРО"

Аскаров Олександр Алійович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Аскаров Олександр Алійович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Аскаров Олександр Алійович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Аскаров Олександр Алійович, що згадується у підприємствах: "МОДУСПРОМ", "ФІНАНСІНВЕСТ", "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДОСЛІДНИЙ РЕМОНТНО-МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД", "САНТРО" та ін.

Представлена інформація є актуальною на час звернення в системі YouControl.

Аскаров Олександр Алійович — відомості у досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Аскаров Олександр Алійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Аскаров Олександр Алійович.