Андрушко Петро Петрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСАЛТИНГОВО-ПРАВОВА ФІРМА "ВІПС"
ЄДРПОУ
23712335
Місто
Київ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
27.06.2026
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Андрушко Петро Петрович

У яких компаніях згадується Андрушко Петро Петрович?

Згідно з даними реєстрів на Андрушко Петро Петрович згадується по відношенню до компаній: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСАЛТИНГОВО-ПРАВОВА ФІРМА "ВІПС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Андрушко Петро Петрович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Андрушко Петро Петрович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Андрушко Петро Петрович вказано в компаніях ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСАЛТИНГОВО-ПРАВОВА ФІРМА "ВІПС"

Андрушко Петро Петрович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Андрушко Петро Петрович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Андрушко Петро Петрович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні дані вибрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Андрушко Петро Петрович, що згадується у компаніях: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОНСАЛТИНГОВО-ПРАВОВА ФІРМА "ВІПС" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в особистому кабінеті YouControl.

Андрушко Петро Петрович — структура досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє голови Андрушко Петро Петрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої фірми, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Андрушко Петро Петрович.