Алексеев Александр Иванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ФІРМА "ІВАНИЧ"
ЄДРПОУ
22007474
Місто
Артемівськ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОТРУД"
ЄДРПОУ
23033249
Місто
Краматорськ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ПМТО АЗОВ-ІНТЕРАВТОСЕРВІС"
ЄДРПОУ
23771817
Місто
Маріуполь
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Алексеев Александр Иванович

У яких компаніях згадується Алексеев Александр Иванович?

Згідно з даними реєстрів на Алексеев Александр Иванович згадується по відношенню до компаній: ФІРМА "ІВАНИЧ" ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОТРУД" "ПМТО АЗОВ-ІНТЕРАВТОСЕРВІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Алексеев Александр Иванович займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Алексеев Александр Иванович вказано в якості керівника в компаніях ФІРМА "ІВАНИЧ" ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОТРУД" "ПМТО АЗОВ-ІНТЕРАВТОСЕРВІС"

Алексеев Александр Иванович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Алексеев Александр Иванович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Алексеев Александр Иванович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені відомості підібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Алексеев Александр Иванович, що згадується у фірмах: ФІРМА "ІВАНИЧ", ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОТРУД", "ПМТО АЗОВ-ІНТЕРАВТОСЕРВІС" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент звернення в системі YouControl.

Алексеев Александр Иванович — відомості у досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Алексеев Александр Иванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої організації, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Алексеев Александр Иванович.