Аль Хасан Салах — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АГРО:БЕСТ"
ЄДРПОУ
41608054
Місто
Андріївка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
26.06.2025
Детальніше
Назва компанії
"ІНТЕР-АГРО"
ЄДРПОУ
24537578
Місто
Доброолександрівка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
ФІРМА "ФІРАС-А ЛТД"
ЄДРПОУ
20971486
Місто
ОДЕСА
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"АГРО - СЕНС"
ЄДРПОУ
36417828
Місто
Оратів
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"БІО ПРОДУКТ"
ЄДРПОУ
36534138
Місто
Умань
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
ФІРМА "МІКОС"
ЄДРПОУ
22518565
Місто
Лубни
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Аль Хасан Салах

У яких підприємствах згадується Аль Хасан Салах?

Згідно з даними реєстрів на Аль Хасан Салах згадується по відношенню до компаній: "АГРО:БЕСТ" "ІНТЕР-АГРО" ФІРМА "ФІРАС-А ЛТД" "АГРО - СЕНС" "БІО ПРОДУКТ" ФІРМА "МІКОС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Аль Хасан Салах займав/займала посади: Засновник Керівник Підписант

В яких підприємствах Аль Хасан Салах виступає в якості засновника?

В якості засновника, Аль Хасан Салах вказано в компаніях "АГРО:БЕСТ" "АГРО - СЕНС" ФІРМА "МІКОС"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Аль Хасан Салах вказано в якості керівника в компаніях "ІНТЕР-АГРО" ФІРМА "ФІРАС-А ЛТД" "АГРО - СЕНС" "БІО ПРОДУКТ"

Аль Хасан Салах

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Аль Хасан Салах, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Аль Хасан Салах. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені відомості зібрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Аль Хасан Салах, що згадується у підприємствах: "АГРО:БЕСТ", "ІНТЕР-АГРО", ФІРМА "ФІРАС-А ЛТД", "АГРО - СЕНС", "БІО ПРОДУКТ", ФІРМА "МІКОС" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Аль Хасан Салах — відомості у досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Аль Хасан Салах ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої фірми, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Аль Хасан Салах.