Аксьон Геннадій Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"СОФТЕНЖІ УКРАЇНА"
ЄДРПОУ
38518123
Місто
Вишневе
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
01.07.2026
Детальніше
Назва компанії
"ІНВЕСТИЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР"
ЄДРПОУ
30781872
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
01.07.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
01.07.2026
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ТЕРАДАТА УКРАЇНА"
ЄДРПОУ
36039535
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
25.03.2026
Детальніше

Часті питання - дані фізичної особи Аксьон Геннадій Іванович

У яких компаніях згадується Аксьон Геннадій Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Аксьон Геннадій Іванович згадується по відношенню до компаній: "СОФТЕНЖІ УКРАЇНА" "ІНВЕСТИЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР" "ТЕРАДАТА УКРАЇНА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Аксьон Геннадій Іванович займав/займала посади: Керівник Засновник Бенефіціар

В яких фірмах Аксьон Геннадій Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Аксьон Геннадій Іванович вказано в компаніях "ІНВЕСТИЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Аксьон Геннадій Іванович вказано в якості керівника в компаніях "СОФТЕНЖІ УКРАЇНА" "ІНВЕСТИЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР" "ТЕРАДАТА УКРАЇНА"

Аксьон Геннадій Іванович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Аксьон Геннадій Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Аксьон Геннадій Іванович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані підібрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Аксьон Геннадій Іванович, що згадується у фірмах: "СОФТЕНЖІ УКРАЇНА", "ІНВЕСТИЦІЙНО-КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР", "ТЕРАДАТА УКРАЇНА" та ін.

Надана інформація є актуальною на час формування запиту в системі YouControl.

Аксьон Геннадій Іванович — структура досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Аксьон Геннадій Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої компанії, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Аксьон Геннадій Іванович.