Афанасенко Михайло Андрійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
БУСЬКЕ МІЖГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОВЕ ПІДПРИЄМСТВО
ЄДРПОУ
20811172
Місто
Олесько
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
01.12.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
01.12.2025
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - дані фізичної особи Афанасенко Михайло Андрійович

У яких підприємствах згадується Афанасенко Михайло Андрійович?

Згідно з даними реєстрів на Афанасенко Михайло Андрійович згадується по відношенню до компаній: БУСЬКЕ МІЖГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОВЕ ПІДПРИЄМСТВО

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Афанасенко Михайло Андрійович займав/займала посади: Підписант Керівник Бенефіціар

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Афанасенко Михайло Андрійович вказано в якості керівника в компаніях БУСЬКЕ МІЖГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОВЕ ПІДПРИЄМСТВО

Афанасенко Михайло Андрійович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Афанасенко Михайло Андрійович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Афанасенко Михайло Андрійович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені відомості підібрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Афанасенко Михайло Андрійович, що згадується у фірмах: БУСЬКЕ МІЖГОСПОДАРСЬКЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЛІСОВЕ ПІДПРИЄМСТВО та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент звернення в системі YouControl.

Афанасенко Михайло Андрійович — вид досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Афанасенко Михайло Андрійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Афанасенко Михайло Андрійович.