Адам Іван Євгенович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЗАКАРПАТСЬКЕ ОБЛАСНЕ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНЄ ТОВАРИСТВО "РОМИ ЛОВАРИ"
ЄДРПОУ
26211680
Місто
Ужгород
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
19.12.2020
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
19.12.2020
Назва компанії
"КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ УГОРСЬКИХ РОМІВ ЗАКАРПАТТЯ "УНГ РОМЕН"
ЄДРПОУ
25441610
Місто
Ужгород
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Адам Іван Євгенович

У яких підприємствах згадується Адам Іван Євгенович?

Згідно з даними реєстрів на Адам Іван Євгенович згадується по відношенню до компаній: "ЗАКАРПАТСЬКЕ ОБЛАСНЕ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНЄ ТОВАРИСТВО "РОМИ ЛОВАРИ" "КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ УГОРСЬКИХ РОМІВ ЗАКАРПАТТЯ "УНГ РОМЕН"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Адам Іван Євгенович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких компаніях Адам Іван Євгенович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Адам Іван Євгенович вказано в компаніях "КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ УГОРСЬКИХ РОМІВ ЗАКАРПАТТЯ "УНГ РОМЕН"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Адам Іван Євгенович вказано в якості керівника в компаніях "ЗАКАРПАТСЬКЕ ОБЛАСНЕ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНЄ ТОВАРИСТВО "РОМИ ЛОВАРИ"

Адам Іван Євгенович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Адам Іван Євгенович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Адам Іван Євгенович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені відомості вибрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Адам Іван Євгенович, що згадується у компаніях: "ЗАКАРПАТСЬКЕ ОБЛАСНЕ КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНЄ ТОВАРИСТВО "РОМИ ЛОВАРИ", "КУЛЬТУРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ УГОРСЬКИХ РОМІВ ЗАКАРПАТТЯ "УНГ РОМЕН" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент формування запиту в базі YouControl.

Адам Іван Євгенович — вид досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Адам Іван Євгенович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно зробити пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Адам Іван Євгенович.