Ачба Вадим Анатолійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ТОРГОВА ГРУПА КІТОН"
ЄДРПОУ
37217689
Місто
Донецьк
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
12.05.2019
Детальніше
Назва компанії
"ТС "ХЛІБ ДОН"
ЄДРПОУ
36306243
Місто
Львів
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
10.04.2019
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
10.04.2019
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
10.04.2019

Часті питання - перевірка фізичної особи Ачба Вадим Анатолійович

У яких підприємствах згадується Ачба Вадим Анатолійович?

Згідно з даними реєстрів на Ачба Вадим Анатолійович згадується по відношенню до компаній: "ТОРГОВА ГРУПА КІТОН" "ТС "ХЛІБ ДОН"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Ачба Вадим Анатолійович займав/займала посади: Засновник Підписант Керівник

В яких компаніях Ачба Вадим Анатолійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Ачба Вадим Анатолійович вказано в компаніях "ТОРГОВА ГРУПА КІТОН" "ТС "ХЛІБ ДОН"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Ачба Вадим Анатолійович вказано в якості керівника в компаніях "ТС "ХЛІБ ДОН"

Ачба Вадим Анатолійович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Ачба Вадим Анатолійович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Ачба Вадим Анатолійович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені дані вибрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Ачба Вадим Анатолійович, що згадується у компаніях: "ТОРГОВА ГРУПА КІТОН", "ТС "ХЛІБ ДОН" та ін.

Представлена інформація є вірною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Ачба Вадим Анатолійович — структура досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керівника Ачба Вадим Анатолійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Ачба Вадим Анатолійович.