Абрамовський Артур Юрійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ОХОРОННА ФІРМА"ТАНТАЛ"
ЄДРПОУ
43311000
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
13.10.2026
Детальніше
Назва компанії
"МЕГАДЖОУЛЬ"
ЄДРПОУ
39794099
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
09.12.2025
Детальніше
Назва компанії
"ПЛАСТУН"
ЄДРПОУ
37679386
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ГЕЛІОС- СЕК'ЮРЕТІ"
ЄДРПОУ
25418189
Місто
Комінтернівське
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"СДС КОРП."
ЄДРПОУ
42311099
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"АЛ-НА"
ЄДРПОУ
42951326
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"БУДІВЕЛЬНА ГРУПА "АВТОРИТЕТ"
ЄДРПОУ
43868009
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
"ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ДРІМ ХАУЗ"
ЄДРПОУ
43962461
Місто
Одеса
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - інформація фізичної особи Абрамовський Артур Юрійович

У яких підприємствах згадується Абрамовський Артур Юрійович?

Згідно з даними реєстрів на Абрамовський Артур Юрійович згадується по відношенню до компаній: "ОХОРОННА ФІРМА"ТАНТАЛ" "МЕГАДЖОУЛЬ" "ПЛАСТУН" "ГЕЛІОС- СЕК'ЮРЕТІ" "СДС КОРП." "АЛ-НА" "БУДІВЕЛЬНА ГРУПА "АВТОРИТЕТ" "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ДРІМ ХАУЗ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Абрамовський Артур Юрійович займав/займала посади: Засновник Бенефіціар Керівник

В яких фірмах Абрамовський Артур Юрійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Абрамовський Артур Юрійович вказано в компаніях "ОХОРОННА ФІРМА"ТАНТАЛ" "МЕГАДЖОУЛЬ" "ПЛАСТУН" "ГЕЛІОС- СЕК'ЮРЕТІ" "СДС КОРП." "АЛ-НА" "БУДІВЕЛЬНА ГРУПА "АВТОРИТЕТ" "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ДРІМ ХАУЗ"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Абрамовський Артур Юрійович вказано в якості керівника в компаніях "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ДРІМ ХАУЗ"

Абрамовський Артур Юрійович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Абрамовський Артур Юрійович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Абрамовський Артур Юрійович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні дані вибрані й структуровані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Абрамовський Артур Юрійович, що згадується у фірмах: "ОХОРОННА ФІРМА"ТАНТАЛ", "МЕГАДЖОУЛЬ", "ПЛАСТУН", "ГЕЛІОС- СЕК'ЮРЕТІ", "СДС КОРП.", "АЛ-НА", "БУДІВЕЛЬНА ГРУПА "АВТОРИТЕТ", "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "ДРІМ ХАУЗ" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент звернення в особистому кабінеті YouControl.

Абрамовський Артур Юрійович — вид досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Абрамовський Артур Юрійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Абрамовський Артур Юрійович.