ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"25" березня 2015 р. Справа № 907/70/15
За позовом відкритого акціонерного товариства „Закарпатавтотранс", м. Ужгород
до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, с. Рокосово Хустського району
про затвердження умов договору про надання послуг автостанцією перевізникові № 53 від 01.12.2014 року на умовах відкритого акціонерного товариства „Закарпатавтотранс";
зобов'язання укласти договір про надання послуг автостанцією перевізникові на затверджених судом умовах.
Суддя господарського суду - В.В.Мокану
представники:
Позивача - Ігнатьо Б.Я., довіреність № 412 від 12.02.2015 року
Відповідача - Худинець В.П., адвокат, договір від 24.02.2014 року
СУТЬ СПОРУ: відкритим акціонерним товариством „Закарпатавтотранс", м. Ужгород заявлено позов до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, с. Рокосово Хустського району про затвердження умов договору про надання послуг автостанцією перевізникові № 53 від 01.12.2014 року на умовах відкритого акціонерного товариства „Закарпатавтотранс"; зобов'язання укласти договір про надання послуг автостанцією перевізникові на затверджених судом умовах.
В судових засіданнях 26.02.2015 року та 12.03.2015 року за участю вищевказаних представників сторін оголошувались перерви у відповідності до ст. 77 ГПК України до 12.03.2015 року, до 25.03.2015 року.
В судовому засіданні після оголошених перерв представник позивача подав суду заяву про зміну предмету позову в порядку ст. 22 ГПК України та просить зобов'язати відповідача укласти договір про надання послуг автостанцією перевізникові на запропонованих позивачем та затверджених судом умовах.
Заява позивача про зміну предмету позову подана у відповідності до вимог ст. 22 Господарського процесуального кодексу України, судом прийнята до розгляду.
Разом з тим, представником позивача в судовому засіданні подано клопотання про продовження строку розгляду спору на 15 днів в порядку ст. 69 Господарського процесуального кодексу України.
Представник відповідача в судовому засіданні проти продовження строку розгляду спору не заперечив.
Встановлений ч. 1 ст. 69 ГПК України термін вирішення спору спливає 30.03.2015 року.
За нормою ч. 3 ст. 69 ГПК України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з врахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більше як на п'ятнадцять днів.
У зв'язку з наведеним, вирішення спору у передбачений ч.1 ст. 69 ГПК України строк є неможливим, господарський суд задовільняє заяву представника позивача та в порядку ч. 3 ст. 69 ГПК України продовжує строк розгляду спору на 15 днів.
Керуючись ст.ст. 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України,
СУД УХВАЛИВ:
1. Продовжити строк вирішення спору у справі № 907/70/15 на 15 днів до 14.04.2015 року.
2. Розгляд справи відкласти на "03" квітня 2015 р. на 10:30 год.
Явку уповноважених представників сторін у судове засідання визнати обов'язковою.
Суддя В.В.Мокану
The court decision No. 43286515, Commercial Court of Zakarpattia Oblast was adopted on 25.03.2015. The procedural form is Economic, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find key data about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database contains the full range of information you need, allowing you to find key data easily.
This decision relates to case No. 907/70/15. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment: