YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Дослідження 21 червня 2022 р.

В Україні діє 17 осередків "Партії політики Путіна"

Поділитися:
В Україні діє 17 осередків "Партії політики Путіна"

Поки Україна четвертий місяць відбивається від навали "руского міра" на її території продовжує діяти 17 осередків "Партії політики ПУТІНА". Це могло би бути схожим на невдалий жарт, але дані з Єдиного державного реєстру в системі YouControl свідчать про зворотнє. 

 

 

Найбільша кількість партійних осередків, названих на честь президента росії, зареєстровані в окупованому нині Криму – їх там сім. Однак, є вони і в інших регіонах України. Дві у Миколаївській області. По одній в Києві, Одесі, Донецьку, Рахові, Полтаві, Харкові, Херсоні та Хмельницькому.

 

Партія імені путіна з’явилася в Україні задовго до повномасштабного вторгнення і навіть до Революції Гідності. Вона є спадкоємицею політичної сили "Русь Єдина", яка утворилася у 2003 році і виступала за економічну інтеграцію країн пострадянського простору. Одним із її засновників став екс-нардеп Олександр Ременюк. У 2004 році партія підтримала на президентських виборах Віктора Януковича. У 2005 році відбувся ребрендинг партії і вже наступного року вона пішла на парламентські вибори як "Партія політики ПУТІНА". Щоправда до Верховної ради України партія так і не потрапила, набравши лише 0,12% голосів виборців (цікаво, хто ці 0,12%). Після провалу на виборах партії повернули стару назву "Русь Єдина", однак регіональні осередки так і продовжили носити ім’я диктатора путіна.

 

У вересні 2021 році вийшов сюжет про діяльність цієї партії в Україні. В ньому Міністерство Юстиції України пояснило, що звернулося до суду щодо оскарження реєстрації партії та вилучення її з реєстру. Офіційна причина позову – невідповідність назви партії до назв її осередків. Підготовче засідання мало відбутися в листопаді минулого року.

 

До слова, "Русь Єдина" в Україні сьогодні також продовжує існувати. В країні зареєстровано її 10 діючих партійних осередків.

Поділитися:

Читайте також:

Дослідження 1 листопада 2018 р.

Ціна безпеки: на що витрачає гроші Міністерство оборони?

Міністерство оборони України має у розпорядженні десятки мільярдів гривень, у тому числі – для проведення закупівель. Однак половина з цих закупівель – засекречена, а військовослужбовці не отримують житло, незважаючи на залучення мільярдів на його будівництво. То що саме, на які суми та в кого купує Міністерство? На ці та інші питання відповіли експерти YouControl та Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони. Близько 5% від ВВП, або майже 170 млрд грн.

Статті 27 квітня 2022 р.

Санкції не працюють без вашої допомоги. Ось що можна зробити

Західні країни спільно застосовують проти росії безпрецедентні санкції. Майже щодня вводяться нові обмеження на рівні держав, індустрій і окремих компаній. Експерти розраховують на значні наслідки західних санкцій для економіки росії. Наскільки виправдовуються їхні розрахунки?   Населення рф відчуло падіння курсу рубля, підвищення цін і неможливість скористатися міжнародними послугами, зокрема фінансовими. І почало шукати способи оминути санкції.

Статті 2 червня 2022 р.

Ціна ризику: чого коштує співпраця з підсанкційними контрагентами

Міжнародні санкції щодо росії – це політичні та економічні заходи, направлені на припинення агресії росії проти України. Світова спільнота підтримує Україну економічно та фінансово. Що стосується бізнесу, росія продемонструвала, що вона не є надійним партнером.  Проте, досі є компанії та підприємці, що навмисно або через недбалість ігнорують зв’язки з окупантами. Таким бізнесам загрожують юридичні, репутаційні та фінансові проблеми.  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’