Court ruling № 92939870, 18.11.2020, Uman City and District Court of Cherkasy Oblast

Approval Date
18.11.2020
Case No.
705/3137/20
Document №
92939870
Form of court proceedings
Civil
Companies listed in the text of the court document
State Coat of Arms of Ukraine

Справа №705/3137/20

2/705/2061/20

У Х В А Л А

про залишення відзиву без розгляду

18 листопада 2020 року місто Умань

Уманський міськрайонний суд Черкаської області в складі судді Кормана О.В., розглянувши відзив на позовну заяву, поданий представником відповідача ОСОБА_1 – адвокатом Гавріш Наталією Сергіївною, у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СПЕКТРУМ ЕССЕТС» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

в с т а н о в и в :

В провадженні Уманського міськрайонного суду Черкаської області перебуває цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СПЕКТРУМ ЕССЕТС» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Згідно ухвали судді від 06 жовтня 2020 року у справі відкрито провадження і вирішено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

Згідно ч.1 ст.278 ЦПК України відзив подається протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

В ухвалі про відкриття провадження у справі суддею був зазначений строк відповідачам, упродовж якого вони мають право подати відзив, а саме - 15 днів з дня вручення відповідачу ухвали про відкриття провадження у справі.

Ухвалу про відкриття провадження у справі з копією позовної заяви з додатками відповідач ОСОБА_1 отримав 16 жовтня 2020 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення. Тобто строк для подання відзиву для відповідача ОСОБА_1 сплив 02 листопада 2020 року.

18 листопада 2020 року на електронну поштову адресу суду надійшов відзив на позовну заяву, підписаний представником відповідача ОСОБА_1 – адвокатом Гавріш Наталією Сергіївною.

Стаття 120 ЦПК України визначає, що строки, в межах яких вчиняються процесуальні дії, встановлюються законом, а якщо такі строки законом не визначені, - встановлюються судом.

Згідно статті 126 ЦПК України право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

Ухвалою суду від 17 листопада 2020 року відмовлено в задоволенні клопотання представника відповідача ОСОБА_1 – адвоката Гавріш Наталії Сергіївни про поновлення строку на подання відзиву у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СПЕКТРУМ ЕССЕТС» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Крім того, всупереч вимогам ч.5 ст.178 ЦПК України до відзиву не додано документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи, зокрема відповідачу ОСОБА_2 .

Враховуючи те, що відзив на позовну заяву поданий представником відповідача ОСОБА_1 – адвокатом Гавріш Наталією Сергіївною після закінчення процесуальних строків, визначених законом, і судом такий процесуальний строк не поновлювався, а також враховуючи те, що до відзиву не додано документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи, зокрема відповідачу ОСОБА_2 , відзив підлягає залишенню без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст.cт. 120, 126, 178, 278 ЦПК України, суд

у х в а л и в:

Залишити без розгляду відзив на позовну заяву, поданий представником відповідача ОСОБА_1 – адвокатом Гавріш Наталією Сергіївною, у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «СПЕКТРУМ ЕССЕТС» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

Копію ухвали направити представнику відповідача ОСОБА_1 – адвокату Гавріш Наталії Сергіївні для відому.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання її суддею, проте може бути оскаржена в апеляційному порядку до Черкаського апеляційного суду через Уманський міськрайонний суд Черкаської області протягом п`ятнадцяти днів з дня складення ухвали.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому копії ухвали суду.

Суддя О.В.Корман

Часті запитання

Який тип судового документу № 92939870 ?

Документ № 92939870 це Court ruling

Яка дата ухвалення судового документу № 92939870 ?

Дата ухвалення - 18.11.2020

Яка форма судочинства по судовому документу № 92939870 ?

Форма судочинства - Civil

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 92939870 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Information about the court decision No. 92939870, Uman City and District Court of Cherkasy Oblast

The court decision No. 92939870, Uman City and District Court of Cherkasy Oblast was adopted on 18.11.2020. The procedural form is Civil, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find important information about this court decision. We provide convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find key information quickly.

The court decision No. 92939870 refers to case No. 705/3137/20

This decision relates to case No. 705/3137/20. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment:


Our system allows searching by various criteria, such as region or court name. In addition, exhaustive customisation in the personal account is possible, which significantly speeds up the process of searching for data. That allows you to efficiently save time when obtaining the necessary information from the register of court decisions and other official sources.

Previous document : 92939869
Next document : 92939871