
Справа № 127/4100/19
Провадження № 3/127/2763/19
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"25" квітня 2019 р.м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Романчук Р.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли з Головного Управління ДФС у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого директором Товариства з обмеженою відповідальністю "Агросід ТМ", до адміністративної відповідальності раніше не притягувався,
за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
24.04.2019 року з Головного Управління ДФС у Вінницькій області надійшли матеріали про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 28 від 15.01.2019 року, ОСОБА_1, який працює директором Товариства з обмеженою відповідальністю "Агросід ТМ", допустив ведення податкового обліку з порушеннями встановленого порядку, а саме п. 200,4 ст. 200 ПК України від 02.12.2010 року № 2755- VI (із змінами та доповненнями), в результаті чого завищено суму бюджетного відшкодування на 7 787 грн. 00 коп. за жовтенть 2018 року, чим вчинив дії, відповідальність за які передбачена ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.
Відповідно до ч. 2 ст. 38 КУпАП якщо справа про адміністративні правопорушення відповідно до цього кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
Як вбачається з матеріалів справи, правопорушення було виявлено 15.01.2019 року. Отже строк накладеня адміністративного стягнення закінчився 15.04.2019 року, однак справа до суду після доопрацювання надійшла лише 24.04.2019 року.
Згідно вимог п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у випадку закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Таким чином, враховуючи вимоги ст. ст. 7, ч. 2 ст. 2 ст. 38, п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП наявні підстави для закриття провадження в справі про адміністративні правопорушення згідно п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків накладення адміністративного стягнення, передбачених ст. 38 КУпАП.
Керуючись ст. 7, ч. 2 ст. 38, п. 7 ч. 1 ст. 247, ст. ст. 268, 277, 283 КУпАП,-
ПОСТАНОВИВ:
Провадження в справі відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП закрити на підставі п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Скаргу на постанову може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови до Вінницького апеляційного суду через Вінницький міський суд Вінницької області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку оскарження цієї постанови.
Суддя
The court decision No. 81403142, Vinnytsia City Court of Vinnytsia Oblast was adopted on 25.04.2019. The procedural form is On administrative offenses, and the decision form is . On this page, you will find key data about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database includes the full range of information you need, allowing you to find necessary data conveniently.
This decision relates to case No. 127/4100/19. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment: