
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
і м е н е м У к р а ї н и
21 лютого 2019 року м. Ужгород№ 260/1228/18 Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Ващиліна Р.О.
при секретарі судового засідання Неміш Т.В.
за участю:
позивача: ОСОБА_1, представник - ОСОБА_2,
відповідача: представник - ОСОБА_3,
третьої особи: представник - Жупан А.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, Головне управління Пенсійного фонду України у Закарпатській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області, в якому просить: 1) визнати дії (рішення) Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області протиправними, такими, що не відповідають вимогам положень постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" про визначення ОСОБА_1, з 01 січня 2018 року посадового окладу за займаною на дату звільнення зі служби посадою: "Заступник начальника: управління, самостійного відділу" в розмірі 7890 грн. з віднесенням до тарифного розряду 44; 2) зобов'язати Головне управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області визначити ОСОБА_1, з 01 січня 2018 року посадовий оклад за займаною на дату звільнення зі служби посадою: "Заступник начальника: Головного управління" в розмірі 9020 грн. з віднесенням до тарифного розряду 52 та видати відповідну довідку. Заявлені позовні вимоги обґрунтовує тим, що позивач звільнений зі служби в податкової міліції Державної податкової адміністрації з посади заступника начальника УПМ ДПА у Закарпатській області з 27 листопада 2009 року та отримує пенсію за вислугу років. На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 р. №704 Головним управлінням Державної фіскальної служби у Закарпатській області надано до Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області довідку про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсії ОСОБА_1, відповідно до якої посада позивача прирівняна до посади заступника начальника: управління, самостійного відділу, посадовий оклад якого становить 7890,00 грн., в той час як відповідна, на його думку посада, передбачає посадовий оклад заступника начальника управління та складає 9020,00 грн. Вважає, що зазначена в довідці посада не є відповідною за кваліфікаційними характеристиками, оскільки суперечить Додатку 10 Схеми тарифних розрядів за посадами осіб начальницького складу податкової міліції головних управлінь в областях, м. Києві та органу з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби, номенклатурі посад підрозділів податкової міліції Державної фіскальної служби України, затвердженої наказом ДФС України від 15.02.2017 р. №421, штатному розпису ДПА в Закарпатській області на 2009 рік. Зауважує, що до складу Управління податкової міліції входило 9 відділів, керівництво якими здійснював позивач, а тому прирівняння його посади до посади підлеглої посадової особи, що є свідченням протиправності такого рішення.
Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 04 лютого 2019 року до участі у справі залучено в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, Головне управління Пенсійного фонду України у Закарпатській області.
Позивач та його представник у судовому засідання позовні вимоги підтримали в повному обсязі з мотивів, наведених в позовній заяві та відповіді на відзив, та просили суд їх задовольнити.
Представник відповідача в судовому засідання проти задоволення позову заперечила, обґрунтовуючи обставинами, наведеними у відзиві на позовну заяву б/н від 28.12.2018 р. Так, зокрема, зазначила, що відповідно до Схеми посадових окладів начальницького складу податкової міліції головних управлінь в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків ДФС, затвердженої Додатком 8 до наказу ДФС від 29.01.2018 №52, посада заступника начальника управління податкової міліції, яку займав позивач на день звільнення, прирівнюється до посади "Заступника начальника: управління, самостійного структурного підрозділу" з місячним посадовим окладом 7890,00 грн., тарифним коефіцієнтом "44", та не може бути прирівняною до посади заступника начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області, оскільки не є аналогічною. На момент звільнення ОСОБА_1 Управління податкової міліції ДПС у Закарпатській області було окремим (спеціальним) структурним підрозділом ДПС у Закарпатській області, а посада заступника начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області охоплює роботу у всій установі відповідача. Окрім того, така поєднана з цивільною, тобто порядок проходження служби регулюється також і Законом України "Про державну службу", в той час як посада позивача є атестованою та підпадає виключно під положення Постанови КМУ "Про затвердження Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ". Окрім того, посадові обов'язки вказаних посад також відрізняються, як і порядок призначення та звільнення з них.
Представник 3-ї особи в засіданні суду зауважив, що повноваження щодо визначення розміру грошового забезпечення для призначення та перерахунку пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» віднесено до компетенції виключно уповноваженого органу, в якому проходив службу позивач.
Розглянувши подані сторонами документи та матеріали справи, заслухавши пояснення позивача, представників сторін та 3-ї особи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов наступних висновків.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1 наказом Державної податкової адміністрації України від 27 листопада 2009 року №1472-о, відповідно до п.п. «б» п. 64 Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, звільнений з посади заступника начальника Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у Закарпатській області у запас Збройних Сил України з 27 листопада 2009 року. Вислуга років на день звільнення складає 29 роки 01 місяців 13 днів (арк. спр. 14).
З 2009 року ОСОБА_1 перебуває на обліку в органах Пенсійного фонду України Закарпатської області та отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року № 2262-ХІІ.
На виконання ч. 3 ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» та від 30.08.2017 р. №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» Головним управлінням Державної фіскальної служби у Закарпатській області (далі - ГУ ДФС у Закарпатській області) направлено до Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області довідку про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсії ОСОБА_1 вих. №66/07-16-05-02-09 від 06.03.2018 р., відповідно до якої розмір грошового забезпечення позивача за посадою заступника начальника УПМ ДПС у Закарпатськоій області (прирівняна посада) встановлено, виходячи з посадового окладу в розмірі 7890,00 грн., окладу за військовим званням полковник 1480,00 грн., надбавки за вислугу років 4685,00 грн. (акр. спр. 146).
Не погоджуючись із таким визначенням розміру посадового окладу, з якого розраховується грошове забезпечення для перерахунку його пенсії, та який відповідно до Схеми тарифних розрядів за посадами осіб начальницького складу податкової міліції головних управлінь в областях, м. Києві та органу з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби передбачений для посади начальника управління, самостійного відділу, ОСОБА_1 звернувся з даним адміністративним позовом до суду.
Приймаючи рішення по суті спірних правовідносин, суд виходить з наступного.
Зі змісту ч. 3 ст. 23 Загальної Декларації прав людини, п. 4 частини першої Європейської соціальної хартії випливає, що кожна особа похилого віку має право на справедливу і задовільну винагороду, соціальний захист, за роки важкої праці та шкідливих робіт, яка є основним джерелом існування для них самих та їхніх сімей.
Ст. 46 Конституції України також передбачено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.
Отже, право особи на отримання пенсії як складова частина права на соціальний захист є її конституційним правом, яке гарантується міжнародними зобов'язаннями України.
Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, Службі судової охорони, осіб начальницького і рядового складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, визначаються Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» №2262-XII від 09.04.1992 р. (далі - Закон).
Відповідно до преамбули Закону, держава гарантує гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, шляхом встановлення їм пенсій не нижче прожиткового мінімуму, визначеного законом, перерахунок призначених пенсій у зв'язку із збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.
Нормами ст. 63 Закону врегульовано порядок здійснення перерахунку раніше призначених пенсій. Так, відповідно до ч. 3 ст. 63 Закону, перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
Ч. 4 ст. 63 Закону визначено, що усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» (яка набрала чинності з 01 березня 2018 року) затверджено, в тому числі, Схему тарифних розрядів за посадами осіб начальницького складу податкової міліції головних управлінь в областях, м. Києві та органу з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби (далі - Схема тарифних розрядів). Відповідно до Схеми тарифних розрядів, такою передбачені наступні посади начальницького складу податкової міліції головних управлінь в областях, м. Києві та органу з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби:
1) Перший заступник начальника: Головного управління, органу з обслуговування великих платників податків з тарифним розрядом 54;
2) Заступник начальника: Головного управління, органу з обслуговування великих платників податків з тарифним розрядом 52;
3) Начальник: управління, самостійного відділу з тарифним розрядом 48;
4) Перший заступник начальника управління з тарифним розрядом 46;
5) Заступник начальника: управління, самостійного відділу з тарифним розрядом 44;
6) Начальник штабу (відділу) у складі управління з тарифним розрядом 42;
7) Заступник начальника штабу (відділу) у складі управління з тарифним розрядом 40.
Постановою Кабінету Міністрів України «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» №103 від 21.02.2018 р. постановлено перерахувати пенсії, призначені згідно із Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" до 1 березня 2018 р. (крім пенсій, призначених згідно із Законом особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським), з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення із служби (на дату відрядження для роботи до органів державної влади, органів місцевого самоврядування або до сформованих ними органів, на підприємства, в установи, організації, вищі навчальні заклади), що визначені станом на 1 березня 2018 р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб".
П. 7 Постанови Кабінету Міністрів України №103 від 21.02.2018 р., зобов'язано в тому числі, Державну фіскальну службу після набрання чинності цією постановою забезпечити оформлення та подання до органів Пенсійного фонду України довідок про розміри грошового забезпечення, визначені в пункті 1 цієї постанови, відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. №45.
Наказом Державної фіскальної служби України від 28.02.2018 р. №107 з метою реалізації положень Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 внесено зміни, в тому числі, до затвердженої наказом ДФС від 29.01.2018 р. №52 Схеми посадових окладів осіб начальницького складу податкової міліції апарату ДФС (далі - Схема посадових окладів).
Так, зокрема, як вбачається із затвердженої Схеми посадових окладів в такій передбачені наступні посади:
1) Перший заступник начальника: Головного управління, Офісу великих платників податків з місячним посадовим окладом 9300,00 грн.;
2) Заступник начальника: Головного управління, Офісу великих платників податків з місячним посадовим окладом 9020,00 грн.;
3) Начальник: управління, самостійного відділу з місячним посадовим окладом 8460,00 грн.;
4) Перший заступник начальника управління з місячним посадовим окладом 8180,00 грн.;
5) Заступник начальника: управління, самостійного відділу з місячним посадовим окладом 7890,00 грн.;
6) Начальник штабу (відділу) у складі управління з місячним посадовим окладом 7610,00 грн.;
7) Заступник начальника штабу (відділу) у складі управління з місячним посадовим окладом 7330,00 грн.
Зазначеними законодавчими актами керувався відповідач при виготовленні довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1
Спір в даній адміністративній справі виник з приводу правомірності прирівняння посади заступника начальника управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у Закарпатській області, з якої був звільнений позивач, в довідці про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії до посади начальника управління, самостійного відділу з тарифним розрядом 44 та місячним посадовим окладом 7890,00 грн.
З цього приводу суд зазначає наступне.
П. 6 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №45 від 13.02.2008 р. (в редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин), врегульовано питання визначення «відповідної посади» про здійсненні перерахунку пенсії. Так, зазначеною нормою передбачено, що відповідною вважається посада, яка за класифікаційними характеристиками, зокрема назвою, розміром посадового окладу, функціональністю та організаційним рівнем підрозділу у структурі органу (організації, установи, військової частини тощо) прирівнюється до посади, з якої особа була звільнена.
При вирішенні питання визначення "відповідної посади" суб'єкт владних повноважень повинен виходити з кваліфікаційних характеристик такої.
Перевіряючи правомірність рішення ГУ ДФС у Закарпатській області, що стосується питання відповідності посад в структурі Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у Закарпатській області, судом проведено порівняльний аналіз Переліку посад податкової міліції Державної податкової адміністрації України та кваліфікаційні вимоги до працівників, які претендують на посади, затвердженого наказом ДПА України від 05.12.2008 р. №762, штатного розпису Державної податкової адміністрації України на 2009 рік, затвердженого головою ДПА України від 26.01.2009 р. (які були чинні на момент звільнення позивача), а також Схеми посадових окладів та тарифних розрядів начальницького складу податкової міліції головних управлінь в областях, м. Києві та органу з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби (якими керувався відповідач при оформленні довідки про розмір грошового забезпечення).
Так, як вбачається зі штатного розпису Державної податкової адміністрації України на 2009 рік, в структурі останньої було створено Управління податкової міліції, до складу якого сходило: керівництво (перший заступник начальника управління податкової міліції; заступник начальника управління податкової міліції; заступник начальника управління податкової міліції - начальник оперативного управління); канцелярія; відділ боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом (акр. спр. 33 - 34).
Посада начальника управління податкової міліції, враховуючи норми п. 3.1 Розділу 3 Положення про Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у Закарпатській області, затвердженого наказом ДПА у Закарпатській області від 26.05.2006 р. №176, відповідно до якого управління очолює начальник, який є першим заступником голови Державної податкової адміністрації в області, в штатному розписі на 2009 рік виокремлена та віднесена до складу керівництва Державної податкової адміністрації у Закарпатській області (акр. спр. 25 - 33).
Окрім того, з проведеного аналізу номенклатури посад органів податкової міліції Державної податкової адміністрації України, затвердженої наказом ДПА України від 05.12.2008 р. №762, що діяла станом на день звільнення позивача, в складі Державної податкової адміністрації України діяли: Головне управління податкової міліції (перший заступник начальника податкової міліції - начальник Головного управління податкової міліції; перший заступник начальника Головного управління податкової міліції, заступник начальник Головного управління податкової міліції; начальник відділу та ін.); слідче управління податкової міліції; управління по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби ДПА України; управління із оперативного документування, міжрегіональні управління (відділи) із оперативного документування (зворот арк. спр. 21).
В той же час у складі державних податкових адміністрацій в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі діяли: управління податкової міліції (перший заступник голови - начальник управління податкової міліції; перший заступник, заступник начальника управління податкової міліції; начальник управління, штабу, самостійного відділу; начальник (заступник) відділу, відділення у складі управління, завідувач сектору та ін.); відділ по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби (акр. спр. 22).
Таким чином, суд робить висновок, що станом на день звільнення ОСОБА_1 з органів податкової міліції в організаційній структурі органів податкової міліції було виокремлено Головне управління податкової міліції, яке діяло в структурі Державної податкової адміністрації України, та Управління податкової міліції, що діяло в структурі Державної податкової адміністрації, в тому числі, областей.
ОСОБА_1 був звільнений з посади саме заступника начальника Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації України в Закарпатській області, що підтверджується наявним в матеріалах справи наказом Державної податкової адміністрації у Закарпатській області №246-о від 02.12.2009 р. (арк. спр. 17).
Вирішуючи питання визначення відповідної посади до тієї, з якої був звільнений позивач, ГУ ДФС у Закарпатській області виходило з переліку посад, наведених в Схемі посадових окладів та Схемі тарифних розрядів.
Суд зауважує, що у вказаних Схемах посадові оклади встановлені для посад, починаючи з посади першого заступника начальника: Головного управління, Офісу великих платників податків. Тобто в таких посада начальника: Головного управління, Офісу великих платників податків взагалі відсутня.
В судовому засіданні представник відповідача пояснила це тим, що згідно з Положенням про Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у Закарпатській області, затвердженим наказом ДПА у Закарпатській області від 26.05.2006 р. №176, що також кореспондується з Положенням про головне управління ДФС у Закарпатській області, затвердженим наказом ДФС від 27.03.2017 р. №202, начальник Управління податкової міліції за посадою є одночасно першим заступником голови Державної податкової адміністрації в Закарпатській області (ГУ ДФС у Закарпатській області). Тобто ключовим моментом при віднесенні посади начальницького до тих, що запропоновані Схемою посадових окладів, є визначення організаційної підпорядкованості такої. Так, зокрема, посади першого заступника начальника та заступника начальника Головного управління охоплюють роботу у всій установі Державної фіскальної служби в області, поєднані з цивільною, а їх завдання, функції та повноваження, передбачені Положеннями про Головне управління ДФС в області. Вказане кореспондується зі штатним розписом Державної податкової адміністрації у Закарпатській області на 2009 рік, відповідно до якого посада начальника управління податкової міліції виокремлена зі структури Управління податкової міліції та віднесена до керівництва Державної податкової адміністрації у Закарпатській області в якості першого заступника голови Державної податкової адміністрації у Закарпатській області.
Суд погоджується з зазначеним твердженням представника відповідача та зауважує, що ні в Положення про Управління податкової міліції Державної податкової адміністрації у Закарпатській області, затвердженому наказом ДПА у Закарпатській області від 26.05.2006 р. №176, ані в штатному розписі Державної податкової адміністрації у Закарпатській області, не було передбачено віднесення посади заступника начальника Управління податкової міліції до керівного складу Державної податкової адміністрації у Закарпатській області (Головного управління).
У зв'язку з вищенаведеним суд вважає, що відповідач правомірно прирівняв посаду заступника начальника Управління податкової міліції ДПА у Закарпатській області, з якої був звільнений ОСОБА_1, до посади Заступника начальника: управління, самостійного відділу, оскільки такі за своїми класифікаційними характеристиками є відповідними.
Суд відхиляє твердження позивача про те, що його посада в оформленій довідці за тарифним розрядом була прирівняна до посади начальника відділу, тобто підлеглої йому посадової особи, оскільки таке суперечить Схемам тарифних розрядів та посадових окладів, в яких посади начальника штабу (відділу) відокремлені від посад начальника: управління, самостійного відділу з меншим місячним посадовим окладом та тарифним розрядом.
Ч. 2 ст.19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 78 КАС України. Згідно ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Враховуючи вищенаведене, суд вважає, що позовні вимоги ОСОБА_1 задоволенню не підлягають.
У зв'язку з відмовою у задоволенні позову судові витрати з відповідача не стягуються.
Керуючись ст. 241, 243, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
В И Р І Ш И В:
1. У задоволенні позову ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1, ідентифікаційний код - НОМЕР_1) до Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області (місцезнаходження: вул. Волошина, буд. 52, м. Ужгород, Закарпатська область, 88000, код ЄДПРОУ - 39393632), третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, Головне управління Пенсійного фонду України у Закарпатській області (місцезнаходження: пл. Народна, буд. 4, м. Ужгород, Закарпатська область, 88000, код ЄДРПОУ - 20453063) про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції (з урахуванням особливостей, що встановлені Розділом VII КАС України).
Повний текст рішення виготовлено та підписано 26 лютого 2019 року.
СуддяР.О. Ващилін
The court decision No. 80098753, Zakarpattia District Administrative Court was adopted on 21.02.2019. The procedural form is Administrative, and the decision form is Decision. On this page, you will find useful information about this court decision. We offer convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find necessary information conveniently.
This decision relates to case No. 260/1228/18. Firms, which are mentioned in the text of this judgment: