
Справа № 301/1173/17
Провадження № 11-кп/777/584/17
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
______________________________
У Х В А Л А
про повернення апеляційної скарги
04.10.2017 м. Ужгород
Суддя апеляційного суду Закарпатської області Мишинчук Н.С., перевіривши апеляційну скаргу заступника прокурора Закарпатської області Новікова А.А. на вирок Іршавського районного суду Закарпатської області від 29 серпня 2017 року, яким ОСОБА_1 визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, відомості про яке внесено до ЄРДР 15.06.2017 за №12017070100000547, -
В С Т А Н О В И В :
відповідно до ч. 2 ст. 395 КПК апеляційна скарга на вирок може бути подана протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а особою, яка перебуває під вартою, - в той самий строк з дня вручення їй копії вироку.
Частиною 3 п. 4 ст. 399 КПК України передбачено, що апеляційна скарга повертається, якщо вона подана після закінчення строку апеляційного оскарження і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або суд апеляційної інстанції за заявою особи не знайде підстав для його поновлення.
Вирок суду першої інстанції було проголошено 29.08.2017, у зв'язку з чим останній день його є датою - 28.09.2017 включно.
Прокурор подав апеляційну скаргу 29.09.2017 (згідно штемпеля вхідної кореспонденції суду), тобто після закінчення строку апеляційного оскарження.
Питання про поновлення цього строку в апеляційній скарзі не порушується, а тому апеляційна скарга, як така, що подана поза межами строку апеляційного оскарження підлягає поверненню на підставі п.4 ч.3 ст.399 КПК України.
Керуючись п.4 ч.3 ст.399 КПК України, -
П О С Т А Н О В И В :
апеляційну скаргу заступника прокурора Закарпатської області Новікова А.А. на вирок Іршавського районного суду Закарпатської області від 29 серпня 2017 року щодо ОСОБА_1 повернути особі, яка її подала.
Копію ухвали, разом з апеляційною скаргою та усіма доданими до неї матеріалами невідкладно надіслати апелянту
Ухвала може бути оскаржена до Вищого спеціалізованого Суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом 3-х місяців з дня її проголошення.
Суддя:
The court decision No. 69307793, Zakarpattia Regional Court of Appeal was adopted on 04.10.2017. The procedural form is Criminal, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find useful data about this court decision. We offer convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find necessary data quickly.
This decision relates to case No. 301/1173/17. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment: