Україна
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про повернення апеляційної скарги
14 червня 2016 р. справа №812/1628/15
Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду Ястребова Л. В., розглянувши апеляційну скаргу Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 05 квітня 2016 року у справі № 812/1628/15 (головуючий І інстанції - Шембелян В.С.) за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Шахтобуріння" до Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області про скасування податкових вимог № 305-25 від 15.07.2015 року та № 31-25 від 15.07.2015 року, -
ВСТАНОВИВ:
До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа № 812/1628/15 разом з апеляційною скаргою Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 05 квітня 2016 року.
Відповідно до частини 6 ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Ухвалою судді Донецького апеляційного адміністративного суду від 21 квітня 2016 року, у зв'язку з виявленими недоліками апеляційної скарги, остання була залишена судом без руху та встановлено термін для усунення виявлених судом недоліків протягом п'яти днів з моменту її отримання, а саме: на виконання вимог частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, у порушення вимог частини 6 статті 187 КАС України апелянтом до апеляційної скарги не доданий документ, який підтверджує сплату судового збору, з урахуванням чого у наведений вище термін апелянту запропоновано надати суду оригінал документу про сплату судового збору у розмірі 2776 грн. 70 коп. (а.с. 181).
06 травня 2016 року на адресу Донецького апеляційного адміністративного суду від Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області надійшло клопотання №1385/12-10-17-20/91 від 29 квітня 2016 року про відстрочення сплати судового збору до моменту постановлення рішення по справі (а.с. 184-186).
Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 11 травня 2016 року продовжено Первомайській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Луганській області строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з наступного дня після отримання копії цієї ухвали шляхом надіслання на адресу Донецького апеляційного адміністративного суду документу про сплату судового збору у розмірі 2776 грн. 70 коп. (а.с. 196).
Копія зазначеної ухвали отримана апелянтом 17 травня 2016 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення ( а.с. 198).
Таким чином, останнім днем для усунення виявлених судом недоліків було 27 травня 2016 року.
До теперішнього часу, з урахуванням поштового перебігу, виявлені судом недоліки не усунуто, тобто, судовий збір не сплачено.
Відповідно до ч. 3 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
Частина 3 статті 108 КАС України передбачає, якщо апелянт не усунув недоліки апеляційної скарги, яку залишено без руху, вона повертається заявникові.
Враховуючи вищевикладене, вважаю, що в строк встановлений судом для усунення недоліків апеляційної скарги, вказані недоліки апеляційної скарги апелянтом не усунуто, у зв'язку з чим, апеляційна скарга підлягає поверненню.
Керуючись ст. ст. 108, 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Первомайської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Луганській області на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 05 квітня 2016 року у справі № 812/1628/15 - повернути апелянту.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції.
Суддя - доповідач Л.В. Ястребова
The court decision No. 58299273, Donetsk Administrative Court of Appeal was adopted on 14.06.2016. The procedural form is Administrative, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find essential information about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database contains the full range of information you need, allowing you to find necessary information quickly.
This decision relates to case No. 812/1628/15. Legal Entities, which are mentioned in the text of this judgment: