Єдиний державний реєстр судових рішень Справа № 630/746/25
провадження № 2/630/322/25
УХВАЛА
02 липня 2025 року м.Люботин
Суддя Люботинського міського суду Харківської області Малихін О.О., розглянувши матеріали за позовом ТОВ «ВІН ФІНАНС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
в с т а н о в и в:
Позивач, ТОВ «ВІН ФІНАНС, в особі свого представника Романенка М.Е., звернувся до суду з вказаним позовом, в якому просить стягнути з гр. ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІН ФІНАНС» (код ЄДР 38750239) заборгованість за кредитним договором № 391856 від 30 жовтня 2018 року у загальному розмірі 22 077,13 грн., яка складається з: суми 13 16 868,91 грн., суми інфляційних втрат - 1 519,59 грн., суми 3% річних - 1 519,59 грн. Стягнути з гр. ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІН ФІНАНС» (код ЄДР 38750239) судовий збір та витрати на професійну правничу допомогу.
Ухвалою суду від 20 червня 2025 року позовну заяву залишено без руху у зв`язку з її невідповідністю вимогам ст.175, 177 ЦПК України та позивачу було надано строк для усунення недоліків у 10 днів з часу отримання копії ухвали.
Ухвалу доставлено до електронного кабінету позивача та повноважного представника 20 червня 2025 року, строк на усунення недоліків спливає 01 липня 2025 року відповідно. У встановлений судом строк, тобто до закінчення робочого часу 01 липня 2025 року через підсистему «Електронний суд» заява про усунення недоліків не надійшла.
А згідно із ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Керуючись ч. 3 ст. 185 ЦПК України, суд
у х в а л и в:
Позовну заяву ТОВ «ВІН ФІНАНС» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором вважати не поданою і повернути позивачу.
Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду.
Апеляційна скарга може бути подана до Харківського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 15 днів з дня отримання копії ухвали.
СуддяО. О. Малихін
The court decision No. 128554473, Liubotyn City Court of Kharkiv Oblast was adopted on 02.07.2025. The procedural form is Civil, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find important information about this court decision. We offer convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database includes the full range of information you need, allowing you to find necessary information easily.
This decision relates to case No. 630/746/25. Legal Entities, which are mentioned in the text of this judgment: