№ 88800770, 16.04.2020, Radekhiv District Court of Lviv Oblast

Approval Date
16.04.2020
Case No.
451/130/20
Document №
88800770
Form of court proceedings
On administrative offenses
Companies listed in the text of the court document
State Coat of Arms of Ukraine

ПОСТАНОВА

іменем України

16 квітня 2020 рокуСправа №451/130/20 Провадження № 3/451/143/20

Суддя Радехівського районного суду Львівської області Семенишин О.З., розглянувши матеріали, які надійшли від Радехівського ВП ЧВП ГУНПУ у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, непрацюючого, не одруженого, з середньою освітою, не інвалід, проживаючого в АДРЕСА_1 , раніше до адміністративної відповідальності притягався 16.12.2019 року за ч.2 ст.187 КУпАП,-

за вчинення правопорушень, передбачених ч.2 ст.187, ч.1 ст 51 КУпАП,-

в с т а н о в и л а :

27.12.2019 року ОСОБА_1 , до 11 години, не з`явився на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 28.12.2019 року, о 22 годині 40 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Також, ОСОБА_1 , 30.12.2019 року, о 22 годині 50 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

ОСОБА_1 , 03.01.2020 року, до 11 години, не з`явився на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 10.01.2020 року, до 11 години, не прибув на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Також, ОСОБА_1 , 02.01.2020 року, о 23 годині 00 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

ОСОБА_1 , 04.01.2020 року, о 23 годині 20 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 09.01.2020 року, після 22 години 00 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Також, ОСОБА_1 , 17.01.2020 року, до 11 години, не прибув на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

ОСОБА_1 , 12.01.2020 року, о 22 годині 50 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 15.01.2020 року, о 23 годині 00 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Також, ОСОБА_1 , 24.01.2020 року, до 11 години, не прибув на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

ОСОБА_1 , 31.01.2020 року, до 11 години, не прибув на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 31.01.2020 року, після 22 години 40 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Також, ОСОБА_1 , 04.02.2020 року, після 22 години 04 хвилини, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

ОСОБА_1 , 07.02.2020 року, до 11 години, не прибув на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 10.02.2020 року, о 22 годині 50 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Також, ОСОБА_1 , 14.02.2020 року, близько 22 години 40 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

ОСОБА_1 , 14.02.2020 року, до 11 години, не прибув на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 17.02.2020 року, близько 22 години 50 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Також, ОСОБА_1 , 21.02.2020 року, до 11 години, не прибув на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

ОСОБА_1 , 10.03.2020 року, о 22 годині 10 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 11.03.2020 року, о 22 годині 15 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Також, ОСОБА_1 , 13.03.2020 року, до 11 години, не прибув на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

ОСОБА_1 , 12.03.2020 року, о 22 годині 05 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 19.03.2020 року, о 22 годині 05 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Також, ОСОБА_1 , 21.03.2020 року, о 22 годині 10 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

ОСОБА_1 , 20.03.2020 року, до 11 години, не прибув на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 23.03.2020 року, о 22 годині 15 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Також, ОСОБА_1 , 26.03.2020 року, о 22 годині 20 хвилин, був відсутній за місцем свого проживання, чим порушив правила адміністративного нагляду.

ОСОБА_1 , 27.03.2020 року, до 11 години, не прибув на реєстрацію в Радехівське ВП, чим порушив правила адміністративного нагляду.

Крім цього, ОСОБА_1 , 03.03.2020 року, близько 13 години 47 хвилин, перебуваючи в магазині ``Рукавичка``, по вул. Львівська, 31, в м. Радехів, таємно викрав з полиці магазину коньяк ``Резерве Коблево`` 0,5 л., вартістю 168 грн. 10 коп.

Також, ОСОБА_1 , 01.03.2020 року, о 12 годині 51 хвилина, в смт. Лопатин, по вул С. Стрільців, 8, в магазині ``Рукавичка``, вчинив крадіжку однієї пляшки коньяку ``Десна`` 0,25 л., вартістю 84 грн. 70 коп.

ОСОБА_1 у судове засідання не з"явився, подав на адресу суду заяву про розгляд справи у його відсутності, вину свою визнає та просить суворо не карати.

Окрім визнання особою вини, причетність ОСОБА_1 , до вчинених адміністративних правопорушень, передбачених ч.2 ст.187, ч.1 ст 51 КУпАП, стверджується належними та допустимими у відповідності до ст.251 КУпАП доказами, що наявні в матеріалах справи та досліджені суддею, це зокрема: протоколами про адміністративні правопорушення серії АПР18 №525763, АПР18 №525761, АПР18 №525762, АПР18 №524873, АПР18 №524872, АПР18 №524871, АПР18 №524869, АПР18 №524867, АПР18 №524870, АПР18 №524874, АПР18 №524875, АПР18 №524868 від 27.01.2020 року, серії АПР18 №525767, АПР18 №525769, АПР18 №525770, АПР18 №525768 від 12.02.2020 року, серії ВАБ № 305536, ВАБ № 305537, ВАБ № 305538, ВАБ № 305539, ВАБ № 305540 від 24.02.2020 року, серії ВАБ №305605 від 05.03.2020 року, серії ВАБ № 305659, ВАБ № 305660, ВАБ № 305664, ВАБ № 305663 від 16.03.2020 року, серії ВАБ № 305670, ВАБ № 305668, ВАБ № 305669, ВАБ № 305667 від 25.03.2020 року, серії ВАБ №305552 від 05.03.2020 року, серії ВАБ № 305666, ВАБ № 305665 від 27.03.2020 року; протоколом прийняття заяви про кримінальне правопорушення та іншу подію від 05.03.2020 року; довідкою від 05.03.2020 року; рапортами поліцейського Мудрика В.М. від 27.12.2019 року, 28.12.2019 року, 30.12.2019 року, 03.01.2020 року, 10.01.2020 року, 02.01.2020 року, 04.01.2020 року, 09.01.2020 року, 17.01.2020 року, 12.01.2020 року, 15.01.2020 року, 24.01.2020 року, 31.01.2020 року, 04.02.2020 року, 07.02.2020 року, 10.02.2020 року, 14.02.2020 року, 17.02.2020 року, 21.02.2020 року, ОСОБА_2 від 10.03.2020 року, 11.03.2020 року, 12.03.2020 року, 13.03.2020 року, 19.03.2020 року, 21.03.2020 року, 20.03.2020 року, 23.03.2020 року, 26.03.2020 року, 27.03.2020 року, ОСОБА_3 від 05.03.2020 року; копією реєстраційного листка на ОСОБА_1 ; копією ухвали Радехівського районного суду Львівської області від 21.02.2019 року; письмовими поясненнями ОСОБА_1 від 27.01.2020 року, від 12.02.2020 року, від 24.02.2020 року, від 16.03.2020 року, від 25.03.2020 року, 27.03.2020 року, ОСОБА_4 , ОСОБА_1 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 від 05.03.2020 року; копією витягу АРМОР від 05.03.2020 року, 17.03.2020 року, 25.03.2020 року,; диском з відеозаписом; довідкою виданою магазином ‘’Рукавичка’’ смт. Лопатин від 05.03.2020 року; .

Дії ОСОБА_1 , правильно кваліфіковано за ч.2 ст.187 КУпАП, як порушення правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення та ч.1 ст 51 КУпАП, як дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати.

Обставинами, що пом`якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, у діях ОСОБА_1 , визнається визнання ним вини.

Обставинами, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, у діях ОСОБА_1 , є вчинення адміністративного правопорушення повторно протягом року.

Відповідно до ст.36 КУпАП, особа яка вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Узагальнюючи вищенаведене, із врахуванням характеру вчинених правопорушень та обставин, при яких вони мали місце, приходжу до висновку, що на ОСОБА_1 , необхідно накласти адміністративне стягнення в межах санкції статті за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, у виді штрафу, що буде згідно ст.23 КУпАП достатньою та необхідною мірою відповідальності, яка досягне мети у вихованні правопорушника в дусі додержання законів, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як самим правопорушником, так і іншими особами.

Відповідно до ст.4 ч.2 п.5 Закону України «Про судовий збір» №3674-VI від 08.07.2011р. (із подальшими змінами та доповненнями) із правопорушника необхідно стягнути судовий збір.

Проаналізувавши матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 , суддя робить наступні висновки.

Відповідно до вимог ст.247 п.7 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП.

Вимогами частини 2 статті 38 КУпАП встановлено, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Враховуючи, що адміністративні правопорушення було вчинено:

27.12.2019 року, на день розгляду справи, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 27.03.2020 року, відповідно до протоколу серії АПР18 №525763 від 27.01.2020 року,

28.12.2019 року, на день розгляду справи, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 28.03.2020 року, відповідно до протоколу серії АПР18 №525762 від 27.01.2020 року,

30.12.2019 року, на день розгляду справи, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 30.03.2020 року, відповідно до протоколу серії АПР18 №525761 від 27.01.2020 року,

03.01.2020 року, на день розгляду справи, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 01.04.2020 року, відповідно до протоколу серії АПР18 №524873 від 27.01.2020 року,

10.01.2020 року, на день розгляду справи, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 10.04.2020 року, відповідно до протоколу серії АПР18 №524872 від 27.01.2020 року,

02.01.2020 року, на день розгляду справи, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 02.04.2020 року, відповідно до протоколу серії АПР18 №524871 від 27.01.2020 року,

04.01.2020 року, на день розгляду справи, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 04.04.2020 року, відповідно до протоколу серії АПР18 №524869 від 27.01.2020 року,

09.01.2020 року, на день розгляду справи, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 09.04.2020 року, відповідно до протоколу серії АПР18 №524867 від 27.01.2020 року,

12.01.2020 року, на день розгляду справи, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 12.04.2020 року, відповідно до протоколу серії АПР18 №524874 від 27.01.2020 року,

15.01.2020 року, на день розгляду справи, строк накладення адміністративного стягнення закінчився 15.04.2020 року, відповідно до протоколу серії АПР18 №524875 від 27.01.2020 року, тому провадження в справі про адміністративне правопорушення необхідно закрити.

Таким чином, суддя робить висновки, що провадження по справі відносно нього необхідно закрити у зв`язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Керуючись ст.ст.36, 38, 283-285 КУпАП, суддя,-

п о с т а н о в и л а :

ОСОБА_1 , визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст 51 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 510 (п`ятсот десять) гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 , судовий збір в розмірі 420 (чотириста двадцять) гривень 40 (сорок) копійок (отримувач коштів – ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106; код отримувача ЄДРПОУ - 37993783; банк отримувача – Казначейство України (ЕАП); (МФО)- 899998; рахунок отримувача – UA908999980313111256000026001; код класифікації доході бюджету - 22030106).

В зв`язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення, відповідно до ст.ст. 38, 247 КУпАП, провадження у справі про адміністративне правопорушення вчинені 27.12.2019 року, 28.12.2019 року, 30.12.2019 року, 02.01.2020 року, 03.01.2020 року, 04.01.2020 року, 09.01.2020 року, 10.01.2020 року, 12.01.2020 року, 15.01.2020 року, передбачені ч.2 ст.187 КУпАП, відносно ОСОБА_1 – закрити.

Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення через Радехівський районний суд Львівської області.

СуддяСеменишин О. З.

Часті запитання

Який тип судового документу № 88800770 ?

Документ № 88800770 це

Яка дата ухвалення судового документу № 88800770 ?

Дата ухвалення - 16.04.2020

Яка форма судочинства по судовому документу № 88800770 ?

Форма судочинства - On administrative offenses

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 88800770 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Data about the court decision No. 88800770, Radekhiv District Court of Lviv Oblast

The court decision No. 88800770, Radekhiv District Court of Lviv Oblast was adopted on 16.04.2020. The procedural form is On administrative offenses, and the decision form is . On this page, you will find essential data about this court decision. We offer convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find necessary data conveniently.

The court decision No. 88800770 refers to case No. 451/130/20

This decision relates to case No. 451/130/20. Firms, which are mentioned in the text of this judgment:


Our platform enables searching by various criteria, such as region or court name. In addition, exhaustive customisation in the personal account is possible, which significantly speeds up the process of searching for data. That allows you to productively save time when obtaining the necessary information from the register of court decisions and other official sources.

Previous document : 88799937
Next document : 88800776