
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 22-ц/793/132/19Придніпровський районний суд м. Черкаси
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
02 січня 2019 року м. Черкаси
Апеляційний суд Черкаської області в складі суддів Вініченка Б.Б., Бондаренка С.І., Новікова О.М., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 19 вересня 2018 року (повний текст складено 28 вересня 2018 року) у справі за позовом ОСОБА_1, в особі представника ОСОБА_2 до Центрального відділу Державної виконавчої служби м. Черкаси Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, Державного підприємства «Сетам», ОСОБА_3, третя особа: Публічне акціонерне товариство «Укрсоцбанк» про визнання недійсними електронних торгів та визнання недійсним правочину,-
в с т а н о в и в :
Апеляційна скарга відповідає вимогам 356 ЦПК України.
ОСОБА_1 було заявлено клопотання про поновлення строку апеляційного оскарження рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 19 вересня 2018 року.
В обґрунтування якого зазначено, що судове рішення отримано нею 13 листопада 2018 року, у зв’язку із чим строк для подання апеляційної скарги спливав 12 грудня 2018 року, при цьому апеляційну скаргу нею подано безпосередньо до суду апеляційної інстанції 11 грудня 2018 року, тобто в строк визначений законом.
Відповідно до ч. 1 ст. 127 ЦПК України суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення.
Згідно з ч. 2 ст. 354 ЦПК України учасники справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Колегія суддів, враховуючи обґрунтованість доводів ОСОБА_1 про поновлення строку на апеляційне оскарження судового рішення, приходить до висновку про задоволення клопотання.
Зазначені ст. 357 ЦПК України підстави для залишення апеляційної скарги без руху або повернення апеляційної скарги – відсутні.
За таких обставин, апеляційна скарга підлягає прийняттю до розгляду в апеляційному порядку в порядку спрощеного провадження.
Відповідно до ст. 360 ЦПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.
Керуючись ст. 359 ЦПК України,
у х в а л и в :
Клопотання ОСОБА_1 про поновлення строку апеляційного оскарження рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 19 вересня 2018 року – задовольнити.
Поновити ОСОБА_1 строк на апеляційне оскарження рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 19 вересня 2018 року.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 19 вересня 2018 року (повний текст складено 28 вересня 2018 року) у справі за позовом ОСОБА_1, в особі представника ОСОБА_2 до Центрального відділу Державної виконавчої служби м. Черкаси Головного територіального управління юстиції в Черкаській області, Державного підприємства «Сетам», ОСОБА_3, третя особа: Публічне акціонерне товариство «Укрсоцбанк» про визнання недійсними електронних торгів та визнання недійсним правочину.
Встановити, що відзив на апеляційну скаргу може бути подано протягом десяти днів з дня отримання копії даної ухвали та повинен відповідати вимогам ст. 360 ЦПК України, який надсилається на адресу апеляційного суду (вул. Верхня Горова, 29, м. Черкаси, 18033) з обов'язковим посиланням на номер апеляційного провадження.
Витребувати із Придніпровського районного суду м. Черкаси матеріали даної цивільної справи.
До відзиву обов’язково додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді:
The court decision No. 79029552, Cherkasy Regional Court of Appeal was adopted on 02.01.2019. The procedural form is Civil, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find important data about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database includes the full range of information you need, allowing you to find necessary data easily.
This decision relates to case No. 711/1099/18. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment: