Court ruling № 76391376, 11.09.2018, Zhytomyr Administrative Court of Appeal

Approval Date
11.09.2018
Case No.
295/5253/18
Document №
76391376
Form of court proceedings
Administrative
Companies listed in the text of the court document
  • 1) VIYSKOVA CHASTYNA A-0281
State Coat of Arms of Ukraine

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

__________

10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua

Справа № 295/5253/18

УХВАЛА

"11" вересня 2018 р. м. Житомир

Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Іваненко Т.В., перевіривши апеляційну скаргу Військової частини А0281 на рішення Житомирського окружного адміністративного суду від "19" липня 2018 р. у справі за позовом ОСОБА_1 до Військової частини А0281 про визнання дій протиправними, зобов'язання здійснити перерахунок та виплату грошової допомоги при звільненні , -

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Житомирського окружного адміністративного суду від 19 липня 2018 року позов задоволено.

Не погоджуючись з прийнятим судовим рішенням, відповідач звернувся до суду з апеляційною скаргою.

Подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ст.295 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до ч. ч. 1 ст. 295 КАС України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: 1) на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду; 2) на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Як вбачається з матеріалів справи Житомирського окружного адміністративного суду від 19 липня 2018 року прийнято у відкритому судовому засіданні. Повний текст рішення виготовлено 24 липня 2018 року. Тобто, останнім днем для поданні апеляційної скарги слід вважати 23 липня 2018 року.

З апеляційною скаргою відповідач звернувся 31.07.2018 року. В апеляційній скарзі заявлено клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення. Клопотання вмотивоване тим, що копію повного тексту рішення отримано 02.08.2018 року.

Дослідивши матеріали справи, судом встановлено, що копію оскаржуваного судового рішення отримано Військовою частиною А0281 - 30 липня 2018 року про, що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення (а.с. 53), тобто з пропуском визначеного Законом строку для звернення до суду з апеляційною скаргою.

З огляду на наведене, суд приходить до висновку, що наведені в клопотання відповідача підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження є неповажними, а тому клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження не підлягає до задоволення.

Недоліки апеляційної скарги можуть бути усунуті шляхом подання до суду апеляційної інстанції заяви із зазначенням інших підстав та доказів для поновлення строку.

Згідно з ч. 3 ст. 298 КАС України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 295 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.

Керуючись ст.ст. 169, 298 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Визнати неповажними, наведені в клопотанні Військової частини А0281 підстави поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Житомирського окружного адміністративного суду від "19" липня 2018 р. у справі № 295/5253/18.

Апеляційну скаргу Військової частини А0281 залишити без руху.

Надати Військовій частині А0281 десятиденний строк з дня вручення цієї ухвали для зазначення іншої підстави щодо поновлення строку.

Копію даної ухвали надіслати особі, яка подала апеляційну скаргу.

Роз'яснити Військовій частині А0281, що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк, судом буде відмовлено у відкритті апеляційного провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Т.В. Іваненко

Часті запитання

Який тип судового документу № 76391376 ?

Документ № 76391376 це Court ruling

Яка дата ухвалення судового документу № 76391376 ?

Дата ухвалення - 11.09.2018

Яка форма судочинства по судовому документу № 76391376 ?

Форма судочинства - Administrative

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 76391376 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Data about the court decision No. 76391376, Zhytomyr Administrative Court of Appeal

The court decision No. 76391376, Zhytomyr Administrative Court of Appeal was adopted on 11.09.2018. The procedural form is Administrative, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find essential data about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find key data quickly.

The court decision No. 76391376 refers to case No. 295/5253/18

This decision relates to case No. 295/5253/18. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment:

  • 1) VIYSKOVA CHASTYNA A-0281

Our system enables searching by various criteria, such as region or court name. In addition, exhaustive customisation in the personal account is possible, which significantly speeds up the process of searching for information. That allows you to efficiently save time when obtaining the necessary information from the register of court decisions and other official sources.

Previous document : 76391367
Next document : 76391400