
ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
__________
10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
Справа № 564/219/18
УХВАЛА
"03" вересня 2018 р. м. Житомир
Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Мацький Є.М., розглянувши клопотання Департаменту патрульної поліції про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Костопільського районного суду Рівненської області від "03" квітня 2018 р. у справі за позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення ,
ВСТАНОВИВ
Рішенням Костопільського районного суду Рівненської області від "03" квітня 2018р задоволено адміністративний позов.
Вважаючи, що рішення суду першої інстанції ухвалено з порушенням вимог матеріального та процесуального законодавства, Департамент патрульної поліції звернувся з апеляційною скаргою, просить суд скасувати рішення Костопільського районного суду Рівненської області від "03" квітня 2018р та ухвалити нове про задоволення позовних вимог.
Скаржником заявлено клопотання про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження судового рішення.
Клопотання про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження підлягає задоволенню, виходячи з наступного.
Згідно частини четвертої статті 286 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) апеляційні скарги на судові рішення у справах, визначених цією статтею, можуть бути подані протягом десяти днів з дня його проголошення.
Як вбачається з матеріалів справи, повний текст судового рішення одержано 20.04.2018р, а відтак, останнім днем подання апеляційної скарги є 02.05.2018р
Згідно частини першої статті 121 КАС України суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення.
Керуючись статтями 121, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
УХВАЛИВ
Клопотання Департаменту патрульної поліції про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Костопільського районного суду Рівненської області від "03" квітня 2018 р. задовольнити.
Поновити Департаменту патрульної поліції пропущений строк на апеляційне оскарження рішення Костопільського районного суду Рівненської області від "03" квітня 2018 р.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя Є.М. Мацький
The court decision No. 76221431, Zhytomyr Administrative Court of Appeal was adopted on 03.09.2018. The procedural form is Administrative, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find useful data about this court decision. We provide convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find useful data conveniently.
This decision relates to case No. 564/219/18. Legal Entities, which are mentioned in the text of this judgment: