Court ruling № 75177490, 06.07.2018, Kyiv Regional Court of Appeal

Approval Date
06.07.2018
Case No.
369/14106/17
Document №
75177490
Form of court proceedings
Civil
State Coat of Arms of Ukraine

Справа № 369/14106/17 Головуючий у І інстанції Волчко А. Я.Провадження № 22-ц/780/3279/18 Доповідач у 2 інстанції Сержанюк А. С.Категорія 26 06.07.2018

У Х В А Л А

06 липня 2018 року Апеляційний суд Київської області у складі судді судової палати в цивільних справах - Сержанюка А.С., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 25 травня 2018 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И В :

Рішенням Києво-Святошинського районного суду Київської області від 25 травня 2018 року задоволено позовні вимоги Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України».

Не погоджуючись із ухваленим рішенням, ОСОБА_2 подала апеляційну скаргу з пропуском строку апеляційного оскарження.

Так, відповідно до ч. 3 ст. 357 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 354 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.

Відповідно до ч. 1 ст. 354 ЦПК України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його ( її ) проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи ( вирішення питання ) без повідомлення ( виклику ) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Разом з цим, в повному тексті рішення відсутня дата його складання і належних та допустимих доказів щодо цього не надано апелянтом, то враховуючи дату проголошення судового рішення, останній день для подачі апеляційної скарги є 25 червня 2018 року, з врахуванням вихідного дня.

Проте, апеляційна скарга подана 03 липня 2018 року, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження.

При цьому, в апеляційній скарзі зазначено, що повний текст оскаржуваного рішення було отримано 08 червня 2018 року, що також підтверджується довідковим листом до справи, однак, зазначене у відповідності до положень ч. 2 ст. 354 ЦПК України є підставою для поновлення строку на апеляційного оскарження.

Так, відповідно до вимог ч. 3 ст. 357 ЦПК України, зокрема, апелянт має право протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку.

За таких обставин, апелянту слід подати клопотання про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Оскільки апеляційна ОСОБА_2 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 25 травня 2018 подана після закінчення строків, установлених ч. 1 ст. 354 ЦПК України і апелянт не порушив питання про поновлення цього строку, то апеляційну скаргу відповідно до вимог ст.ст. 185, 357 ЦПК України слід залишити без руху та надати апелянту строк для усунення вказаних недоліків.

При цьому, усунення недоліків апеляційної скарги можливе і у більш короткий термін, передбачений чинним законодавством.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 185, 260, 261, 263, 356, 357 ЦПК України, апеляційний суд,

У Х В А Л И В :

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 25 травня 2018 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості залишити без руху та надати апелянту строк на поновлення пропущеного строку десять днів з дня отримання ухвали.

В іншому випадку, апеляційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернута апелянту.

Ухвала апеляційного суду оскарженню не підлягає.

Суддя Апеляційного суду

Київської області А.С. Сержанюк

Часті запитання

Який тип судового документу № 75177490 ?

Документ № 75177490 це Court ruling

Яка дата ухвалення судового документу № 75177490 ?

Дата ухвалення - 06.07.2018

Яка форма судочинства по судовому документу № 75177490 ?

Форма судочинства - Civil

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 75177490 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Data about the court decision No. 75177490, Kyiv Regional Court of Appeal

The court decision No. 75177490, Kyiv Regional Court of Appeal was adopted on 06.07.2018. The procedural form is Civil, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find essential data about this court decision. We offer convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database contains the full range of information you need, allowing you to find key data conveniently.

The court decision No. 75177490 refers to case No. 369/14106/17

This decision relates to case No. 369/14106/17. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment:


Our platform allows searching by various criteria, such as region or court name. In addition, exhaustive customisation in the personal account is possible, which significantly speeds up the process of searching for data. That allows you to efficiently save time when obtaining the necessary information from the register of court decisions and other official sources.

Previous document : 75177489
Next document : 75177491