Court ruling № 74529459, 05.06.2018, Luhansk Regional Court of Appeal

Approval Date
05.06.2018
Case No.
420/2012/17
Document №
74529459
Form of court proceedings
Civil
State Coat of Arms of Ukraine

Справа № 420/2012/17

Провадження № 22ц/782/474/18

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

05 червня 2018 року м. Сєвєродонецьк

Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Луганської області Луганська В.М.

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою

ОСОБА_1

на рішення Новопсковського районного суду Луганської області від 19 квітня 2018 року у цивільній справі за позовом Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації до ОСОБА_1 про вилучення автомобіля після смерті інваліда, яким він був забезпечений через органи соціального захисту,

в с т а н о в и в:

Рішенням Новопсковського районного суду Луганської області від 19 квітня 2018 року позовні вимоги Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації до ОСОБА_1 про вилучення автомобіля після смерті інваліда, яким він був забезпечений через органи соціального захисту задоволено частково.

Не погодившись з вказаним рішенням ОСОБА_1 подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 254 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Як вбачається з матеріалів справи 19 квітня 2018 року в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення (а.с. 46), повний текст рішення було виготовлено 27 квітня 2018 року.

Відповідно до ст.123 ЦПК України перебіг процесуапльного строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою повязано його початок.

Оскільки повний текст рішення суду складено 27.04.2018 року, то строк на оскарження вказаного рішення починається з наступного дня і сплинув 28 травня 2018 року.

ОСОБА_1 подано апеляційну скаргу 29 травня 2018 року, тобто з пропущеним строком.

З клопотанням про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Новопсковського районного суду Луганської області від 19 квітня 2018 року апелянт не звертається.

Згідно до ч. 2 ст. 354 ЦПК України учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Відповідно до ч. 3 статті 357 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху також у випадках, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 354 ЦПК України, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку. Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

В апеляційній скарзі не зазначено причини пропуску строку на апеляційне оскарження після спливу строку на апеляційне оскарження рішення суду після 28.05.2018 року.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 357 ЦПК України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 356 ЦПК України, а також у разі несплати суми судового збору, застосовуються положення статті 185 ЦПК України, тобто скарга залишається без руху, про що повідомляється апелянт і йому надається строк для усунення недоліків.

За таких обставин апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Новопсковського районного суду Луганської області від 19 квітня 2018 року слід залишити без руху та надати строк для усунення її недоліків, а саме подати заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення суду та зазначити причини його пропуску.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 185, ч. 2 ст. 357,356ЦПК України

у х в а л и в:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Новопсковського районного суду Луганської області від 19 квітня 2018 року залишити без руху, запропонувавши апелянту усунути недоліки апеляційної скарги, зазначені в тексті ухвали, протягом десяти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Роз’яснити апелянту, що у разі не виправлення недоліків апеляційної скарги протягом вказаного терміну апеляційна скарга буде вважатися неподаною та повернута апелянту.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.М. Луганська

Часті запитання

Який тип судового документу № 74529459 ?

Документ № 74529459 це Court ruling

Яка дата ухвалення судового документу № 74529459 ?

Дата ухвалення - 05.06.2018

Яка форма судочинства по судовому документу № 74529459 ?

Форма судочинства - Civil

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 74529459 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Statistics about the court decision No. 74529459, Luhansk Regional Court of Appeal

The court decision No. 74529459, Luhansk Regional Court of Appeal was adopted on 05.06.2018. The procedural form is Civil, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find important data about this court decision. We offer convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database contains the full range of information you need, allowing you to find key data easily.

The court decision No. 74529459 refers to case No. 420/2012/17

This decision relates to case No. 420/2012/17. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment:


Our platform enables searching by various criteria, such as region or court name. In addition, detailed customisation in the personal account is possible, which significantly speeds up the process of searching for information. That allows you to productively save time when obtaining the necessary information from the register of court decisions and other official sources.

Previous document : 74529455
Next document : 74529460