
Провадження № 2/325/215/2018
Справа № 325/418/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 квітня 2018 року суддя Приазовського районного суду Запорізької області Пантилус О.П., розглянувши в смт. Приазовське Запорізької області матеріали позовної заяви ОСОБА_1 селищної ради Приазовського району Запорізької області до ОСОБА_2 про повернення зайво виплачених коштів,
ВСТАНОВИВ:
27 березня 2018 року позивач ОСОБА_1 селищна рада Приазовського району Запорізької області звернувся до суду з позовною заявою, у якій просить стягнути з відповідача ОСОБА_2 (звільненого працівника) грошові кошти за невідпрацьовані дні відпустки у сумі 2165,80 гривень з підстав, передбачених ст.127 КЗпП України і ст.1212 ЦК України.
Позовна заява ухвалою судді від 30 березня 2018 року залишена без руху і позивачу надано строк для усунення недоліків — десять днів з дня отримання копії ухвали про залишення позову без руху, а саме для сплати судового збору та надання суду доказів про це.
Копія ухвали отримана позивачем 04.04.2018 року, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.
Строк для усунення недоліків закінчився 16 квітня 2018 року.
Частина 5 статті 185 передбачає, що суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи не пізніше п’яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків.
На підставі викладеного, враховуючи, що внаданий судом строк позивач недоліки не виправив, позовна заява вважається не поданою і підлягає поверненню не пізніше 23.04.2018 року, згідно ч.3 ст.185 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 4, 10, 43, 185, 258-260 ЦПК України, суддя
УХВАЛИВ:
позовну заяву ОСОБА_1 селищної ради Приазовського району Запорізької області до ОСОБА_2 про повернення зайво виплачених коштів вважати не поданою і повернути позивачу.
Роз'яснити ОСОБА_1 селищній раді Приазовського району Запорізької області, що відповідно до ч.7 ст.185 ЦПК України, повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала, що постановлена судом поза межами судового засідання набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Запорізької області через Приазовський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її оголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення йому ухвали суду.
Суддя О.П. Пантилус
The court decision No. 73583084, Pryazovske District Court of Zaporizhzhia Oblast was adopted on 23.04.2018. The procedural form is Civil, and the decision form is Decision. On this page, you will find key information about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database includes the full range of information you need, allowing you to find necessary information conveniently.
This decision relates to case No. 325/418/18. Legal Entities, which are mentioned in the text of this judgment: