
Справа №766/10244/17
н/п 1-кс/766/1918/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14.02.2018 року м. Херсон
Слідчий суддя Херсонського міського суду Херсонської області Радченко Г.А. розглянувши матеріали скарги ОСОБА_1 на рішення прокурора,
в с т а н о в и в :
12.02.2018 року до слідчого судді Херсонського міського суду Херсонської області Радченко Г.А. надійшла скарга ОСОБА_1, в якій він просить суд: надати слідчим суддею правову оцінку порушення розумних строків щодо не проведення допитів судді Миргород В.С. та прокурора Висоцької Н.В. протягом 6 місяців з дня дачі вказівок прокурора від 17.07.2017 року про їх допит; скасувати як незаконну лист-відповідь заступника прокурора області ОСОБА_2 від 22.01.2018 року за № 15-4470-17 та зобов’язати уповноваженого прокурора внести постанову в якій задовольнити його скаргу про порушення розумних строків досудового розслідування по кримінальному провадженню № 42017230000000144 від 29.05.2017 року, зокрема щодо допитів судді Миргород В.С. та прокурора Висоцької Н.В.
Згідно ч. 1 ст. 304 КПК України скарги на рішення, дії чи бездіяльність слідчого чи прокурора можуть бути подані особою протягом десяти днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії чи бездіяльності. Якщо рішення слідчого чи прокурора оформлюється постановою, строк подання скарги починається з дня отримання особою її копії.
У скарзі ОСОБА_1 зазначає, що отримав оскаржуваний лист-відповідь 29.01.2018 року, тобто останнім днем подачі скарги на нього є 08.02.2018 року, а скаржник звернувся до суду лише 12.02.2018 року.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 304 КПК України скарга повертається якщо подана після закінчення строку, передбаченого частиною першою цієї статті, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або слідчий суддя за заявою особи не знайде підстав для його поновлення.
Враховуючи, що скаржником пропущено строк звернення до суду зі скаргою та не ставиться питання про поновлення такого строку, суд приходить до висновку, що скарга підлягає поверненню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 304 КПК України, слідчий суддя, -
у х в а л и в :
Скаргу ОСОБА_1 на рішення прокурора – повернути скаржнику.
Роз’яснити, що повернення скарги не позбавляє права повторного звернення до слідчого судді, в порядку, встановленому Кримінально-процесуальним кодексом України.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом п’яти днів з моменту її оголошення.
Слідчий суддяОСОБА_3
The court decision No. 72216767, Kherson City Court of Kherson Oblast was adopted on 14.02.2018. The procedural form is Criminal, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find useful data about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find necessary data easily.
This decision relates to case No. 766/10244/17. Companies, which are mentioned in the text of this judgment: