Court ruling № 71765592, 23.01.2018, Kyiv Administrative Court of Appeal

Approval Date
23.01.2018
Case No.
760/13046/17
Document №
71765592
Form of court proceedings
Administrative
Companies listed in the text of the court document
State Coat of Arms of Ukraine

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУДСправа № 760/13046/17

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

23 січня 2018 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Кузьмишина О.М., дослідивши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Солом'янського районного суду міста Києва від 08 грудня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства оборони України, Запорізького обласного військового комісаріату про визнання дій протиправними, стягнення коштів,зобов'язання вчинити дії, -

В С Т А Н О В И В:

Постановою Солом'янського районного суду міста Києва від 08 грудня 2017 року позов задоволено частково.

Не погоджуючись з вказаною постановою, позивач подав апеляційну скаргу.

Відповідно до п. 13 ч. 1 Перехідних положень КАС України, судові рішення, ухвалені судами першої інстанції до набрання чинності цією редакцією Кодексу, набирають законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку протягом строків, що діяли до набрання ним чинності.

Так, судом встановлено, що постанова Солом'янського районного суду міста Києва прийнята 08 грудня 2017 року. Відтак, до даних правовідносин застосовуються строки, які були чинні до набрання чинності редакції КАС № 2147-VIII від 03.10.2017.

Таким чином, відповідно до вимог частини 2 статті 186 КАС України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Судом встановлено, що постанова суду першої інстанції від 08 грудня 2017 року була отримана апелянтом 18 грудня 2017 року.

Однак, апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції, відповідно до штемпеля суду подана 15 січня 2018 року, тобто з порушенням десятиденного строку, оскільки останнім днем на подання апеляційної скарги є 28 грудня 2017 року.

Питання про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції апелянтом не порушується.

Таким чином, за змістом частини 3 статті 298 КАС України апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 295 цього кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутись до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Керуючись ст. ст. 169, 298, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

У Х В А Л И В:

Залишити апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Солом'янського районного суду міста Києва від 08 грудня 2017 року без руху.

Запропонувати апелянту протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху надати суду апеляційної інстанції заяву про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає касаційному оскарженню.

Суддя О.М.Кузьмишина

Часті запитання

Який тип судового документу № 71765592 ?

Документ № 71765592 це Court ruling

Яка дата ухвалення судового документу № 71765592 ?

Дата ухвалення - 23.01.2018

Яка форма судочинства по судовому документу № 71765592 ?

Форма судочинства - Administrative

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 71765592 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Statistics about the court decision No. 71765592, Kyiv Administrative Court of Appeal

The court decision No. 71765592, Kyiv Administrative Court of Appeal was adopted on 23.01.2018. The procedural form is Administrative, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find useful information about this court decision. We offer convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database contains the full range of information you need, allowing you to find necessary information easily.

The court decision No. 71765592 refers to case No. 760/13046/17

This decision relates to case No. 760/13046/17. Companies, which are mentioned in the text of this judgment:


Our system enables searching by various criteria, such as region or court name. In addition, exhaustive customisation in the personal account is possible, which significantly speeds up the process of searching for information. That allows you to efficiently save time when obtaining the necessary information from the register of court decisions and other official sources.

Previous document : 71765589
Next document : 71765594