
УКРАЇНА
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 210/4381/15-ц
Провадження № 22-ц/774/1775/К/17
У Х В А Л А
01 вересня 2017 року м. Кривий Ріг
Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Дніпропетровської області Барильська А.П., ознайомившись з доповненнями позивача ОСОБА_1 до апеляційної скарги на рішення Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу від 10 липня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» про порушення прав споживача, визнання недійсними угод, відшкодування моральної шкоди, -
В С Т А Н О В И Л А:
Рішенням Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу від 10 липня 2017 року відмовлено в задоволенні позову ОСОБА_1 до ТОВ «Кредитні ініціативи» про порушення прав споживача, визнання недійсними угод, відшкодування моральної шкоди.
На вищевказане рішення суду позивачем ОСОБА_1 21 липня 2017 року подано апеляційну скаргу.
26 липня 2017 року від позивача ОСОБА_1 до суду апеляційної інстанції надійшло доповнення до апеляційної скарги.
Перевіривши матеріали справи, вважаю, що доповнення до апеляційної скарги, підлягає поверненню позивачу ОСОБА_1 з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 300 ЦПК України особа, яка подала апеляційну скаргу, має право доповнити чи змінити її протягом строку на апеляційне оскарження.
Аналогічне роз'яснення міститься й у п.11 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику розгляду цивільних справ в апеляційному порядку» від 24.10.2008 року № 12.
Відповідно до ч. 1 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Як вбачається з матеріалів справи, апеляційна скарга на рішення суду від 10 липня 2017 року подана позивачем ОСОБА_1 21 липня 2017 року - з пропуском строку апеляційного оскарження, доповнення до неї подано ним - 27 липня 2017 року, тобто після закінчення строку апеляційного оскарження вказаного рішення суду, строк апеляційного оскарження якого сплив 20 липня 2017 року.
За таких обставин, доповнення до апеляційної скарги підлягають поверненнюпозивачу.
На підставі викладеного, керуючись ч.1 ст. 300 ЦПК України, -
У Х В А Л И Л А:
Доповнення позивача ОСОБА_1 до апеляційної скарги на рішення Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу від 10 липня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» про порушення прав споживача, визнання недійсними угод, відшкодування моральної шкоди повернути особі, що їх подала.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення, але може бути оскаржена у касаційному порядку до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили.
Суддя: А.П. Барильська
The court decision No. 68704088, Dnipropetrovsk Regional Court of Appeal (Kryvyi Rih) was adopted on 01.09.2017. The procedural form is Civil, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find key data about this court decision. We offer convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database includes the full range of information you need, allowing you to find useful data conveniently.
This decision relates to case No. 210/4381/15-ц. Firms, which are mentioned in the text of this judgment: