
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
______________________________
УХВАЛА
"17" липня 2017 р.Справа №916/1175/17Господарський суд Одеської області у складі судді Смелянець Г.Є.
розглянувши справу №916/1175/17
за позовом Керівника Котовської місцевої прокуратури Одеської області в інтересах держави в особі ОСОБА_1 відділення Фонду державного майна України по Одеській області
до відповідача ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Котовський винзавод"
про розірвання договору оренди, стягнення 2415218,94 грн., зобов’язання повернути майно
та за зустрічним позовом ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Котовський винзавод"
до відповідача ОСОБА_1 відділення Фонду державного майна України по Одеській області
про зобов’язання вчинити певні дії
за участю представників:
від прокуратури: ОСОБА_3 за посвідченням №035121 від 13.08.2015р.
від позивача за первісним позовом та відповідача за зустрічним позовом: ОСОБА_4 за довіреністю №49 від 29.12.2016р.
від відповідача за первісним позовом та позивача за зустрічним позовом: ОСОБА_5 за довіреністю б/н від 01.04.2016р.
В С Т А Н О В И В:
17.07.2017р. у судовому засіданні представник відповідача за первісним позовом надав клопотання про продовження строку розгляду справи на 15 днів у зв’язку з необхідністю надання додаткових доказів.
Відповідно до ч.3 ст.69 ГПК України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Отже, виходячи з того, що строк вирішення спору у даній справі закінчується 18.07.2017р., а для вирішення даного спору по суті необхідним є надання додаткових доказів, господарський суд задовольняє клопотання відповідача за первісним позовом та продовжує строк вирішення спору по даній справі на 15 днів, до 02.08.2017р.
Окрім того, ухвалою від 14.06.2017р. господарським судом відстрочено ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Котовський винзавод" сплату судового збору до прийняття судового рішення у справі, але не пізніше 18.07.2017р.
Приймаючи до уваги, що строк вирішення спору по даній справі продовжений господарським судом на 15 днів, до 02.08.2017р., господарський суд вважає за необхідне відстрочити ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Котовський винзавод" сплату судового збору до прийняття судового рішення у справі, але не пізніше 02.08.2017р.
Керуючись ст.69 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
У Х В А Л И В:
1.Продовжити строк вирішення спору по справі №916/1175/17 на 15 днів, до "02" серпня 2017 р.
2.Відстрочити ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Котовський винзавод" сплату судового збору до прийняття судового рішення у справі, але не пізніше 02.08.2017р.
Суддя Г.Є. Смелянець
The court decision No. 67811482, Commercial Court of Odesa Oblast was adopted on 17.07.2017. The procedural form is Economic, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find important information about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find useful information quickly.
This decision relates to case No. 916/1175/17. Firms, which are mentioned in the text of this judgment: