Court ruling № 67581077, 06.07.2017, Kyiv Administrative Court of Appeal

Approval Date
06.07.2017
Case No.
823/330/17
Document №
67581077
Form of court proceedings
Administrative
Companies listed in the text of the court document
State Coat of Arms of Ukraine

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 823/330/17

Суддя доповідач Ключкович В.Ю.

У Х В А Л А

06 липня 2017 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Ключкович В.Ю., перевіривши матеріали апеляційної скарги товариства з обмеженою відповідальністю «Облагрохім – Черкаси» на постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 29 березня 2017 року у справі за адміністративним позовом скарги товариства з обмеженою відповідальністю «Облагрохім – Черкаси» до Державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області про зобов’язання вчинити дії,-

В С Т А Н О В И В :

Постановою Черкаського окружного адміністративного суду від 29 березня 2017 року у задоволенні позовних вимог відмовлено повністю.

Не погоджуючись з даною постановою, товариство з обмеженою відповідальністю «Облагрохім – Черкаси» подало апеляційну скаргу.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 18 травня 2017 року апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Облагрохім – Черкаси» залишено без руху, роз’яснивши апелянту, що протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху, він має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Суд звертає увагу, що в ухвалі КААС від 18 травня 2017 року зазначено, що в матеріалах справи міститься рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення, яке повернулося на адресу Черкаського окружного адміністративного суду (а.с. 210), з якого вбачається, що копію оскаржуваної постанови від 29.03.2017 року представником позивача отримано 14.04.2017 року, тобто останнім днем подання апеляційної скарги фактично є 24.04.2017 року.

Разом з тим, апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Облагрохім – Черкаси» на постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 29 березня 2017 року було направлено до Черкаського окружного адміністративного суду 28.04.2017 року, що підтверджується відбитком поштового штемпеля на конверті (а.с. 220), тобто з пропуском 10-денного строку на її оскарження, який відраховується з дня отримання копії постанови, визначеного ч.2 ст.186 КАС України.

Також, суд додатково звертає увагу, що відповідно до відстеження пересилання поштового відправлення, яке міститься на офіційному сайті Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, лист із номером штрихкодового ідентифікатора 1803601146281, що відповідає номеру, який міститься на конверті (а.с.220), було прийнято ОПЗ Черкаси 36 – 28.04.2017 року.

Згідно зворотного поштового повідомлення, яке повернулося на адресу Київського апеляційного адміністративного суду, копію ухвали КААС від 18 травня 2017 року, отримано представником товариства з обмеженою відповідальністю «Облагрохім – Черкаси» - 23 травня 2017 року, а тому, останнім днем для звернення до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків є 22.06.2017 року.

Станом на 06 липня 2017 року, товариство з обмеженою відповідальністю «Облагрохім – Черкаси» не звернулося до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків, а також апелянтом не вказані поважні та обгрунтовані підстави пропуску строку на апеляційне оскарження.

Відповідно до абз.2 ч.4 ст.189 КАС України суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження, якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними.

Оскільки апелянтом пропущено встановлений законом 10 – ти денний строк на апеляційне оскарження, а станом на 06 липня 2017 року до Київського апеляційного адміністративного суду не надійшло звернення з заявою про поновлення строків, а також апелянтом не вказані поважні та обгрунтовані підстави пропуску строку на апеляційне оскарження, це є підставою для відмови у відкритті апеляційного провадження відповідно до ч. 4 ст. 189 КАС України.

Керуючись ч.4 ст.189 КАС України, суддя , –

У Х В А Л И В :

У відкритті апеляційного провадження у справі за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю «Облагрохім – Черкаси» на постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 29 березня 2017 року у справі за адміністративним позовом скарги товариства з обмеженою відповідальністю «Облагрохім – Черкаси» до Державної податкової інспекції у м. Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області про зобов’язання вчинити дії – відмовити.

Апеляційну скаргу разом із доданими до неї матеріалами повернути товариству з обмеженою відповідальністю «Облагрохім – Черкаси».

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя В.Ю.Ключкович

Часті запитання

Який тип судового документу № 67581077 ?

Документ № 67581077 це Court ruling

Яка дата ухвалення судового документу № 67581077 ?

Дата ухвалення - 06.07.2017

Яка форма судочинства по судовому документу № 67581077 ?

Форма судочинства - Administrative

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 67581077 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Statistics about the court decision No. 67581077, Kyiv Administrative Court of Appeal

The court decision No. 67581077, Kyiv Administrative Court of Appeal was adopted on 06.07.2017. The procedural form is Administrative, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find essential data about this court decision. We provide convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database contains the full range of information you need, allowing you to find necessary data quickly.

The court decision No. 67581077 refers to case No. 823/330/17

This decision relates to case No. 823/330/17. Firms, which are mentioned in the text of this judgment:


Our platform enables searching by various criteria, such as region or court name. In addition, detailed customisation in the personal account is possible, which significantly speeds up the process of searching for data. That allows you to productively save time when obtaining the necessary information from the register of court decisions and other official sources.

Previous document : 67581075
Next document : 67581109