Court ruling № 63575540, 21.12.2016, Dnipropetrovsk Regional Court of Appeal (Dnipro)

Approval Date
21.12.2016
Case No.
201/10517/16-ц
Document №
63575540
Form of court proceedings
Civil
State Coat of Arms of Ukraine

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 22-ц/774/8478/16 Справа № 201/10517/16-ц Головуючий у 1 й інстанції - ОСОБА_1 Доповідач - Ткаченко І.Ю.

У Х В А Л А

про залишення апеляційної скарги без руху

21 грудня 2016 року м. Дніпро

Суддя судової палати з цивільних справ Апеляційного суду Дніпропетровської області ОСОБА_2, ознайомившись із апеляційною скаргою ОСОБА_3 на ухвалу Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 21 липня 2016 року по справі за позовом Публічного акціонерного товариства «ОСОБА_4 Дніпро» до ОСОБА_5, ОСОБА_3, третя особа: ОСОБА_6 про визнання права власності, -

В С Т А Н О В И Л А:

Ухвалою Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 21 липня 2016 року відкрито провадження у справі за позовом ПАТ «ОСОБА_4 Дніпро» до ОСОБА_5, ОСОБА_3, третя особа: ОСОБА_6 про визнання права власності.

Не погодившись з ухвалою суду, ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу.

Відповідно до ч. 2 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом пяти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом пяти днів з дня отримання копії ухвали.

Як видно з матеріалів справи, оскаржувану ухвалу було постановлено 21 липня 2016 року, строк на апеляційне оскарження розпочався з наступного дня та закінчився 26 липня 2016 року, однак, апеляційна скарга подана лише 01 листопада 2016 року, тобто з пропуском строку. В апеляційній скарзі апелянт не заявляє клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження, а лише посилається на те, що про існування даної ухвали дізнався випадково лише 31 жовтня 2016 року. Проте, таке твердження не може бути прийняте до уваги, оскільки ОСОБА_3 вже звертався до суду з апеляційною скаргою на оскаржувану ухвалу суду 08 вересня 2016 року(а.с. 40), тобто знав про її існування раніше, ніж 31 жовтня 2016 року.

Відповідно до ч. 3 ст. 297 ЦПК України, до якої внесені зміни Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку здійснення судочинства» №4176-VI від 20 грудня 2011 року, який набрав чинності 15 січня 2011 року, апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених ст. 294 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними.

Крім того, при подачі апеляційної скарги, апелянт не долучив квитанцію про сплату судового збору, а тому, у відповідності до пп. 9 п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 року, №3674-VI зі змінами станом на 01.09.2015 року, необхідно сплатити судовий збір у сумі 275,60 грн. на рахунок:

Отримувач коштів: УДКСУ у Шевченківському районі м. Дніпра

Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37989274

Банк отримувача: ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області

Код банку отримувача (МФО): 805012

Рахунок отримувача 31218206780004

Код класифікації доходів бюджету: 22030101

Призначення платежу: судовий збір, за позовом (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Апеляційний суд Дніпропетровської області (м. Дніпропетровськ) (назва суду, де розглядається справа), код ЄДРПОУ 02891291 (суду, де розглядається справа).

При заповненні платіжного документа у графі «Код платника» платником судового збору юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником фізичною особою ідентифікаційний код, а при його відсутності, у звязку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.

За таких обставин, апеляційну скаргу необхідно залишити без руху, розяснивши апелянту, що протягом тридцяти днів з моменту отримання копії цієї ухвали він має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків, в якій вказати поважні причини пропуску строку на апеляційне оскарження.

Для усунення інших недоліків апеляційної скарги - надання оригіналу квитанції про сплату судового збору надається пятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 121, 294, 297 ЦПК України, суддя, -

У Х В А Л И Л А:

Апеляційну скаргу ОСОБА_3 на ухвалу Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 21 липня 2016 року залишити без руху.

Надати апелянту тридцятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали для звернення до Апеляційного суду Дніпропетровської області із заявою про поновлення строку на подання апеляційної скарги із зазначенням поважних причин для його поновлення та пятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали для надання суду апеляційної інстанції оригіналу квитанції про сплату судового збору.

У разі не виконання ухвали і не усунення недоліків у зазначені строки у відкритті апеляційного провадження буде відмовлено.

Суддя: І.Ю.Ткаченко

Часті запитання

Який тип судового документу № 63575540 ?

Документ № 63575540 це Court ruling

Яка дата ухвалення судового документу № 63575540 ?

Дата ухвалення - 21.12.2016

Яка форма судочинства по судовому документу № 63575540 ?

Форма судочинства - Civil

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 63575540 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Statistics about the court decision No. 63575540, Dnipropetrovsk Regional Court of Appeal (Dnipro)

The court decision No. 63575540, Dnipropetrovsk Regional Court of Appeal (Dnipro) was adopted on 21.12.2016. The procedural form is Civil, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find important information about this court decision. We offer convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find useful information easily.

The court decision No. 63575540 refers to case No. 201/10517/16-ц

This decision relates to case No. 201/10517/16-ц. Firms, which are mentioned in the text of this judgment:


Our platform enables searching by various criteria, such as region or court name. In addition, exhaustive customisation in the personal account is possible, which significantly speeds up the process of searching for data. That allows you to productively save time when obtaining the necessary information from the register of court decisions and other official sources.

Previous document : 63575538
Next document : 63575541