ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
22 червня 2016 року Справа № 916/478/15-г Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Головуючого Гончарука П.А. (доповідача),
суддів Кондратової І.Д.,
Стратієнко Л.В.,
розглянувши касаційну скаргу торгівельно-посередницької фірми "Успіх" товариства з обмеженою відповідальністю на ухвалу господарського суду Одеської області від 29 лютого 2016 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 14 квітня 2016 року у справі № 916/478/15-г за позовом заступника прокурора Одеської області в інтересах держави в особі Одеської міської ради до виконавчого комітету Одеської міської ради, торгівельно-посередницької фірми "Успіх" товариства з обмеженою відповідальністю, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача споживчого кооперативу "Успіх-авто", за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача товариства з обмеженою відповідальністю "Торгівельно посередницька фірма "Успіх-Престиж", про визнання недійсним свідоцтва на право власності,-
Встановив:
Відповідно до ст. 110 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня набрання судовим рішенням апеляційного господарського суду законної сили.
Згідно із ст. 53 Господарського процесуального кодексу України за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк.
Касаційна скарга на ухвалу господарського суду Одеської області від 29 лютого 2016 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 14 квітня 2016 року у справі № 916/478/15-г подана 6 травня 2016 року, що підтверджується штампом Одеського апеляційного господарського суду.
Оскаржувана постанова прийнята 14 квітня 2016 року, отже останнім днем строку подання касаційної скарги було 4 травня 2016 року.
Касаційна скарга подана з пропуском встановленого законом процесуального строку на оскарження судових рішень в касаційному порядку та без клопотання про поновлення відповідного строку, що є підставою для повернення касаційної скарги без розгляду.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 86, 110, п. 5 ч. 1 ст. 111-3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України, -
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу на ухвалу господарського суду Одеської області від 29 лютого 2016 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 14 квітня 2016 року у справі № 916/478/15-г повернути торгівельно-посередницькій фірмі "Успіх" товариства з обмеженою відповідальністю.
Головуючий П.А. Гончарук
Судді І.Д. Кондратова
Л.В. Стратієнко
The court decision No. 58489680, Commercial Cassation Court of the Supreme Court (until 15.12.2027 - Higher Commercial Court of Ukraine) was adopted on 22.06.2016. The procedural form is Economic, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find important data about this court decision. We offer convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find necessary data quickly.
This decision relates to case No. 916/478/15-г. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment: