Court ruling № 57530507, 05.05.2016, Zaporizhzhia Regional Court of Appeal

Approval Date
05.05.2016
Case No.
334/2254/15-ц
Document №
57530507
Form of court proceedings
Civil
Companies listed in the text of the court document
State Coat of Arms of Ukraine

Дата документу Справа №

Апеляційний суд Запорізької області

Єдиний унікальний №334/2254/15-ц Головуючий у першій інстанції: Нікітенко Н.П.

Провадження № 22-ц/778/2642/16

У Х В А Л А

05 травня 2016 року м. Запоріжжя

Суддя апеляційного суду Запорізької області Поляков О.З., при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 17 березня 2016 року за заявою Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню у справі за позовом ОСОБА_2 до ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» про стягнення страхової компенсації,-

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 17 березня 2016 року заяву ПрАТ «СК «Українська страхова група» задоволена.

Не погоджуючись із зазначеною ухвалою суду, 05 квітня 2016 року ОСОБА_2 подала апеляційну скаргу. В апеляційній скарзі зазначила, що копію ухвали вона отримала лише 01 квітня 2016 року.

Відповідно до ч.2 ст.294 ЦПК України апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня її отримання.

З матеріалів справи вбачається, що ухвала суду була постановлена 17 березня 2016 року (а.с.169).

Таким чином, останній день для подачі апеляційної скарги є 22 березня 2016 року. Тобто апеляційна скарга подана з пропуском строку на апеляційне оскарження.

На підтвердження того, що копію оскаржуваної ухвали було отримано саме 01 квітня 2016 року, до апеляційної скарги жодних письмових доказів не надано, такі відомості відсутні й у матеріалах матеріалах, що позбавляє суд апеляційної інстанції перевірити дотримання заявником строків апеляційного оскарження.

Відповідно до вимог ч.3 ст.297 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху якщо вона подана після закінчення строків, встановлених ст.294 ЦПК України, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

На підставі ст.ст. 121, 297 ЦПК України апеляційну скаргу необхідно залишити без руху і апелянту надати строк для усунення недоліків скарги.

Керуючись ст.ст. 121,297 ЦПК України, суддя,

У Х В А Л И В :

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 - залишити без руху.

Надати ОСОБА_3строк терміном п'ять днів з дня отримання копії цієї ухвали для направлення до апеляційного суду Запорізької області письмових доказів на підтвердження дати отримання копії оскаржуваної ухвали, в межах строку, встановленого судом, попередивши, що у випадку невиконання зазначених вимог до апеляційної скарги будуть застосовані правила ч. 2 ст. 121 ЦПК України або протягом тридцятиденного строку з дня отримання копії цієї ухвали направити клопотання про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду із зазначенням інших причин, чи інших підстав для поновлення цього строку, в межах строку, встановленого судом, при цьому попередивши, що у разі невиконання вимог зазначених в ухвалі судді, заявнику буде відмовлено у відкритті апеляційного провадження на підставі ч.3 ст.297 ЦПК України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Часті запитання

Який тип судового документу № 57530507 ?

Документ № 57530507 це Court ruling

Яка дата ухвалення судового документу № 57530507 ?

Дата ухвалення - 05.05.2016

Яка форма судочинства по судовому документу № 57530507 ?

Форма судочинства - Civil

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 57530507 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Statistics about the court decision No. 57530507, Zaporizhzhia Regional Court of Appeal

The court decision No. 57530507, Zaporizhzhia Regional Court of Appeal was adopted on 05.05.2016. The procedural form is Civil, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find essential information about this court decision. We offer convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database includes the full range of information you need, allowing you to find key information conveniently.

The court decision No. 57530507 refers to case No. 334/2254/15-ц

This decision relates to case No. 334/2254/15-ц. Firms, which are mentioned in the text of this judgment:


Our system enables searching by various criteria, such as region or court name. In addition, detailed customisation in the personal account is possible, which significantly speeds up the process of searching for data. That allows you to effectively save time when obtaining the necessary information from the register of court decisions and other official sources.

Previous document : 57530504
Next document : 57530511