ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
28.07.2015Справа № 910/13159/15
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Флагман Сіфуд»
до Спільного українсько-німецького підприємства «Марком» у формі товариства з обмеженою відповідальністю
про стягнення 26 822,08 грн., -
Суддя Морозов С.М.
За участю представників сторін:
від позивача: Кострець Є.В. (представник за довіреністю №168 від 23.08.2013р.);
від відповідача: не з'явились.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Флагман Сіфуд» звернулось до суду з позовною заявою про стягнення з Спільного українсько-німецького підприємства «Марко» у формі Товариства з обмеженою відповідальністю суми в розмірі 26 822,08 грн.
Ухвалою від 25.05.2015р. позовна заява була прийнята до розгляду суддею Морозовим С.М., порушено провадження в справі №910/13159/15 та призначено її до розгляду на 30.06.2015р.
Судове засідання 30.06.2015р. не відбулось у зв'язку з перебуванням судді Морозова С.М. на тривалому лікарняному.
У зв'язку з виходом 13.07.2015р. судді Морозова С.М. з лікарняного, справа №910/13159/15 ухвалою від зазначеної дати була призначена до розгляду на 21.07.2015р.
В судовому засіданні 21.07.2015р. в справі було оголошено перерву до 28.07.2015р.
В судове засідання 28.07.2015р. представник від відповідача не з'явився, про час та місце судового засідання був повідомлений належним чином, докази чого містяться в матеріалах справи.
В судовому засіданні 28.07.2014р. представником позивача було подано заяву про продовження строку розгляду спору.
Згідно з п. 3 ст. 69 Господарського процесуального кодексу України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Дослідивши матеріали справи №910/13159/15, судом встановлено, що позовні матеріали були передані для розгляду судді Морозову С.М. 22 травня 2015 року. Отже, строк розгляду справи в два місяці, передбачений ст. 69 Господарського процесуального кодексу України, сплив. Оскільки в матеріалах справи №910/13159/15 міститься клопотання представника позивача та з огляду на закінчення строку розгляду справи, суд вважає за доцільне продовжити строк вирішення спору на 15 днів з дня його закінчення до 06.08.2015р. включно.
Відповідно до положень частини першої статті 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу, неподання витребуваних доказів.
Таким чином, розгляд справи підлягає відкладенню для витребування у сторін документів необхідних для вирішення справи та виклику повноважних представників в судове засідання.
Керуючись ст.ст. 69, 86 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва -
УХВАЛИВ:
1. Продовжити строк вирішення спору на 15 днів терміном до 06.08.2015р. включно.
Суддя С.М. Морозов
The court decision No. 47957889, Commercial Court of Kyiv was adopted on 28.07.2015. The procedural form is Economic, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find key information about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find important information conveniently.
This decision relates to case No. 910/13159/15. Companies, which are mentioned in the text of this judgment: