ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
12 травня 2015 рокусправа № 0870/1092/12
Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Баранник Н.П., розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Запорізького окружного адміністративного суду від 26 січня 2015 року у справі за заявою ОСОБА_1 про перегляд постанови Запорізького окружного адміністративного суду від 24 травня 2012 року у адміністративній справі № 0870/1092/12 (872/3438/15) за нововиявленими обставинами, -
ВСТАНОВИЛА:
Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 20 березня 2015 року апеляційна скарга ОСОБА_1 на ухвалу Запорізького окружного адміністративного суду від 26 січня 2015 року у справі за заявою ОСОБА_1 про перегляд постанови Запорізького окружного адміністративного суду від 24 травня 2012 року у адміністративній справі №0870/1092/12 залишена без руху. Апелянту був наданий строк для усунення недоліків апеляційної скарги протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху, а саме: необхідно було надати докази дотримання строку на апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції або надати клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали із зазначенням поважних причин його пропуску та надати докази сплати судового збору.
На адресу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду повернулося поштове повідомлення про вручення поштового відправлення, з якого вбачається, що ОСОБА_1 копію ухвали суду апеляційної інстанції від 20.03.2015 року отримала 30 березня 2015 року. Строк, наданий для усунення недоліків апеляційної скарги, сплив 30 квітня 2015 року.
До теперішнього часу, на адресу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду жодних документів від апелянта на усунення недоліків апеляційної скарги не надійшло. Крім того, повідомлень щодо неможливості виконати ухвалу суду або заяви про продовження строку для усунення вказаних недоліків станом на 12 травня 2015 року теж не надходило.
Відповідно до ч.3 ст. 108, ст. 189 КАС України, якщо недоліки апеляційної скарги, вказані в ухвалі суду про залишення апеляційної скарги без руху, не усунуті у встановлений строк, скарга вважається неподаною та повертається особі, яка її подала.
Керуючись ст.ст. 108, 189 КАС України, суддя, -
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Запорізького окружного адміністративного суду від 26 січня 2015 року у справі за заявою ОСОБА_1 про перегляд постанови Запорізького окружного адміністративного суду від 24 травня 2012 року у адміністративній справі №0870/1092/12 (872/3438/15) - вважати неподаною та повернути скаржнику.
Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів.
Суддя: Н.П. Баранник
The court decision No. 44124501, Dnipropetrovsk Administrative Court of Appeal was adopted on 12.05.2015. The procedural form is Administrative, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find important information about this court decision. We offer convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find necessary information easily.
This decision relates to case No. 0870/1092/12. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment: