Court ruling № 43336675, 30.03.2015, Zhytomyr Administrative Court of Appeal

Approval Date
30.03.2015
Case No.
286/8753/14-а
Document №
43336675
Form of court proceedings
Administrative
State Coat of Arms of Ukraine

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

__________

10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua

Головуючий у 1-й інстанції: Вачко В.І.

Суддя-доповідач:Котік Т.С.

УХВАЛА

"30" березня 2015 р. Справа № 286/8753/14-а

Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Котік Т.С.,

розглянувши апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області на постанову Овруцького районного суду Житомирської області від "05" лютого 2015 р. у справі за позовом ОСОБА_3 до Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" в особі відокремленого підрозділу "Старокостянтинівська колійна машинна станція", Управління праці та соціального захисту населення Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області про зобов'язання вчинити певні дії ,-

ВСТАНОВИВ:

24 лютого 2015 року управління праці та соціального захисту населення Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області подало апеляційну скаргу на постанову Овруцького районного суду від 05.02.2015 року, в якій посилаючись на порушення норм матеріального і процесуального права, просить скасувати постанову та ухвалити нову - про відмову в задоволенні позову.

06 березня 2015 року апелянтом подано заяву про зміну прохальної частини апеляційної скарги на постанову Овруцького районного суду від 05.02.2015 року, де відповідач просить, окрім постанови Овруцького районного суду Житомирської області від 05.02.2015 року, скасувати ще й ухвалу Овруцького районного суду від 17.02.2015 року про виправлення описок в постанові суду.

Однак, в заяві від 06.03.2015 року, не наведено доводів щодо порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права при постановленні даної ухвали, а тому у суду апеляційної інстанції відсутні підстави для прийняття змін до апеляційної скарги на постанову Овруцького районного суду від 05.02.2015 року.

З матеріалів справи вбачається, що управлінням праці та соціального захисту населення Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області оскаржується два процесуальних документи, а тому і апеляційні скарги на вказані процесуальні документи (постанову та ухвалу) мають бути викладені в окремих апеляційних скаргах, які повинні відповідати вимогам ст.187 КАС України.

Відтак, особі, яка подала апеляційну скаргу необхідно уточнити вимоги до суду апеляційної інстанції, окремо щодо постанови та ухвали Овруцького районного суду Житомирської області.

Крім того, управлінням праці та соціального захисту населення Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області не сплачено судовий збір за подання апеляційної скарги на постанову Овруцького районного суду від 05.02.2015 року, доказів про звільнення від сплати судового збору також не надано.

Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" розмір судового збору становить за подання апеляційної скарги на рішення суду - 50 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви.

Згідно з п.п.2 п.3 ст.4 Закону України "Про судовий збір" ( в редакції з 23.10.2013 року) за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру ставка судового збору становить 0,06 розміру мінімальної заробітної плати.

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" розмір мінімальної заробітної плати на 01 січня 2015 року складає 1218 грн. 00 коп.

Таким чином, розмір судового збору, який має бути сплачено за подання апеляційної скарги на постанову суду, становить 36,54 грн.

Отже, судовий збір до суду за подання апеляційної скарги на ухвалу має бути оплачений у розмірі 60,90 гривень.

Так само, в разі направлення апеляційної скарги на ухвалу Овруцького районного суду від 17.02.2015 року апелянтом має бути сплачений судовий збір відповідно до положень Закону України "Про судовий збір" у розмірі 60,90 грн. (0,05 розміру мінімальної заробітної плати).

Судовий збір необхідно сплатити за наступними реквізитами: рахунок 31216206781002, Найменування отримувача УДКСУ у м. Житомирі, Банк отримувача ГУДКСУ у Житомирській області, МФО 811039, Код ЄДРПОУ отримувача 38035726, Код класифікації доходів бюджету 22030001, Призначення платежу: Судовий збір за позовом ____ ( П.І.Б. чи назва установи, організації позивача), ЖААС, код 37446362, Код платника - платником судового збору - юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником - фізичною особою - ідентифікаційний код, а при його відсутності, у зв"язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.

Відповідно до частини 3 статті 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 КАС України, застосовуються правила статті 108 КАС України, згідно яких апеляційна скарга залишається без руху з наданням строку для усунення зазначених недоліків.

Ухвала вважається виконаною у встановлений строк, якщо до вказаної дати необхідні документи були подані до канцелярії суду або відправлені поштою.

Керуючись ст. ст. 108, 187, ч.3 ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області залишити без руху.

Надати Управлінню праці та соціального захисту населення Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області строк до "15" квітня 2015 р. для усунення зазначених недоліків.

Роз'яснити апелянту , що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк, апеляційна скарга буде повернута.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя Т.С. Котік

Роздруковано та надіслано:р.л.п.

1- в справу:

2- відповідачу Управління праці та соціального захисту населення Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області пров. Подільський, 2,м. Старокостянтинів,Хмельницька область,31100

- ,