ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
м. Львів, вул. Чоловського, 2
Справа 2а-1084/09/1370
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
01 липня 2009 року м. Львів
Львівський окружний адміністративний суд
у складі: головуючого - судді Сакалоша В.М.,
при секретарі Лоза Ю.Я.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу:
за позовом Прокурора Галицького району м. Львова в інтересах держави в особі Міністерства транспорту та зв'язку України в особі Головної державної інспекції на автомобільному транспорті та його структурного підрозділу територіального управління Головної Державної інспекції на автомобільному транспорті у Львівській області
до відповідача ПП ОСОБА_1
про стягнення фінансових санкцій в розмірі 1700 грн.
За участю представника позивача ОСОБА_2,
в с т а н о в и в:
Позивач звернувся до суду з вищезазначеним адміністративним позовом, в якому просить стягнути з відповідача фінансові санкції по постанові № 028808 на суму 1700 грн.
Вимоги мотивує тим, що 07.08.2007 року т.в.о. начальника Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Львівській області щодо відповідача винесено постанову № 028808 на суму 1700 грн. за порушення передбачені абз. 3 ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт». У передбачений законодавством строк сума застосованих фінансових санкцій відповідачем добровільно не сплачена, постанова не оскаржувалась.
Представник позивача в судовому засіданні надав пояснення аналогічні викладеним у позовній, просив позов задовольнити в повному обсязі.
Відповідач в судове засідання не з'явився, хоча був повідомлений про судовий розгляд, доказів та письмових заперечень проти позову не надав, а тому суд розглядає справу за наявними матеріалами, згідно ст. 71 КАС України.
Розглянувши подані документи та матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до наступних висновків.
Відповідно до ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт» встановлено порядок стягнення у вигляді штрафу за порушення, викладені в цій статті, порядок оскарження і опротестування постанови по справі про правопорушення визначається постановою КМУ «Про затвердження порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті» № 1567 від 08.11.2006 року.
Згідно п. п. 27, 29 даного Порядку, за наявності підстав керівник Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Львівській області або його заступник виносить постанову про застосування фінансових санкцій. Не пізніше трьох днів після її винесення постанова видається уповноваженій особі під розписку чи надсилається рекомендованим листом з повідомленням. Відповідно до п. 28 вказаного Порядку, фінансова санкція повинна бути перерахована суб'єктом господарювання на зазначений у постанові рахунок не пізніше п'ятнадцяти днів після отримання ним копії постанови про застосування фінансових санкцій.
Судом встановлено, що 02.08.2007 року працівниками територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Львівській області складено акт № 036878 про порушення вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання відповідачем перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, а 07.08.2007 року заступником начальника Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Львівській області щодо Відповідача винесено постанову № 028808 на суму 1700 грн. за порушення, передбачені абз. 3 ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт». У передбачений законодавством строк сума застосованих фінансових санкцій Відповідачем добровільно не сплачена. Постанова про їх застосування в порядку, передбаченому п. 32 вищевказаного Порядку, до вищого за підпорядкуванням органу державного контролю протягом десяти днів після її винесення не оскаржувалась.
Враховуючи вище викладене, виходячи з заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги підлягають до задоволення.
Керуючись ст.ст. 7-11, 14, 69-71, 86, 87, 94, 159, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
п о с т а н о в и в :
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Стягнути з ПП ОСОБА_1(АДРЕСА_1) до облдержбюджету (ЗКПО 22406168, УДК у Львівській області, МФО 825014, р/р 31117106700005, код платежу 21081100) фінансові санкції на суму 1700 грн.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду через Львівський окружний адміністративний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня постановлення постанови, заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 5 ст. 186 КАС України.
Постанова набирає законної сили в строк та в порядку, передбаченому ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова виготовлена у повному обсязі 03.07.2009 року
Суддя (підпис) В.М. Сакалош
З оригіналом згідно
Суддя В.М. Сакалош
The court decision No. 4280949, Lviv District Administrative Court was adopted on 01.07.2009. The procedural form is Administrative, and the decision form is . On this page, you will find key information about this court decision. We provide convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database contains the full range of information you need, allowing you to find useful information conveniently.
This decision relates to case No. 2а-1084/09/1370. Legal Entities, which are mentioned in the text of this judgment: