Court ruling № 42684465, 12.02.2015, Kyiv Administrative Court of Appeal

Approval Date
12.02.2015
Case No.
761/37027/14-а
Document №
42684465
Form of court proceedings
Administrative
State Coat of Arms of Ukraine

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 761/37027/14-а

Суддя доповідач Кобаль М.І.

У Х В А Л А

12 лютого 2015 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Кобаль М.І., перевіривши матеріали апеляційної скарги Управління праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради Житомирської області на постанову Шевченківського районного суду міста Києва від 13 січня 2015 року по справі за позовом Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-західна залізниця» до Управління праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради Житомирської області про визнання бездіяльності протиправною та стягнення коштів, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Шевченківського районного суду міста Києва від 13 січня 2015 року зазначений адміністративний позов задоволено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням суду першої інстанції відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить суд апеляційної інстанції скасувати постанову суду першої інстанції і ухвалити нову, якою відмовити в задоволенні зазначеного позову в повному обсязі (за текстом апеляційної скарги).

Перевіривши апеляційну скаргу, вважаю, що вона не може бути прийнята до апеляційного провадження та підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ч. 4 ст. 189 КАС України, з огляду на наступне.

Відповідно до ч. 4 ст. 189 КАС України апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Відповідно до рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення копію оскаржуваної постанови суду апелянт отримав 24 січня 2015 року (особисто Грибінчук)(а.с.201).

Відповідно до дати відтиску штемпеля відділення поштового зв’язку на конверті апеляційна скарга направлена 05 лютого 2015 року, а останнім днем її подачі було 03 лютого 2015 року, тобто строк на апеляційне оскарження апелянтом був пропущений.

Разом з апеляційною скаргою, апелянтом подано заяву про поновлення пропущеного строку від 04.02.2014 року.

Проте, не заслуговує на увагу посилання відповідача на отримання останнім копії оскаржуваної постанови 26 січня 2015 року і подання її в межах процесуального строку, оскільки як вже зазначалось судом апеляційної інстанції, відповідно до рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, яке міститься в матеріалах справи, копію оскаржуваної постанови суду апелянт отримав 24 січня 2015 року.

Тобто, відповідач був повідомлений про існування оскаржуваного рішення та мав можливість звернутися до суду з апеляційною скаргою в межах процесуального строку.

Оскільки апеляційна скарга подана після закінчення строків, встановлених ст. 186 КАС України, вважаю за необхідне, відповідно до ст. 69 КАС України, зобов’язати Управління праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради Житомирської області надати суду апеляційної інстанції додаткові докази.

Згідно приписам ч. 3 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу, згідно з якими апеляційна скарга залишається без руху.

Керуючись ст.ст. 69, 108, 160, 186, 189, 206, 212, 254 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ :

Апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради Житомирської області – залишити без руху.

Надати строк для усунення недоліків - тридцять днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху.

Роз'яснити апелянту, що у випадку не виконання вимог ухвали у встановлений строк апеляційна скарга буде повернена.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку та строки, встановлені статтею 212 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя М.І. Кобаль

Часті запитання

Який тип судового документу № 42684465 ?

Документ № 42684465 це Court ruling

Яка дата ухвалення судового документу № 42684465 ?

Дата ухвалення - 12.02.2015

Яка форма судочинства по судовому документу № 42684465 ?

Форма судочинства - Administrative

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 42684465 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Data about the court decision No. 42684465, Kyiv Administrative Court of Appeal

The court decision No. 42684465, Kyiv Administrative Court of Appeal was adopted on 12.02.2015. The procedural form is Administrative, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find useful information about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database includes the full range of information you need, allowing you to find important information conveniently.

The court decision No. 42684465 refers to case No. 761/37027/14-а

This decision relates to case No. 761/37027/14-а. Companies, which are mentioned in the text of this judgment:


Our system enables searching by various criteria, such as region or court name. In addition, detailed customisation in the personal account is possible, which significantly speeds up the process of searching for information. That allows you to productively save time when obtaining the necessary information from the register of court decisions and other official sources.

Previous document : 42684461
Next document : 42684473