ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
про повернення апеляційної скарги
"09" липня 2014 р. Справа № 917/1184/14
Колегія суддів у складі:
головуючий суддя Лакіза В.В., суддя Гетьман Р.А., суддя Кухар В.І.,
розглянувши матеріали апеляційної скарги Торгового підприємства "Фазан" (вх.№1811П/2 від 07.07.2014р.), на ухвалу господарського суду Полтавської області від 20.06.2014р. у справі №917/1184/14,
за заявою Торгового підприємства "Фазан", м. Кобеляки, Полтавська обл.,
про порушення справи про банкрутство відповідно до вимог статті 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",-
ВСТАНОВИЛА:
Ухвалою господарського суду Полтавської області від 20.06.2014р. у справі №917/1184/14 (суддя Ореховська О.О.) заяву Торгового підприємства "Фазан" про порушення справи про банкрутство відповідно до вимог статті 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" повернено заявникові без розгляду.
Заявник – Торгове підприємство "Фазан" з вказаною ухвалою суду першої інстанції не погодився та звернувся до Харківського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення судом норм матеріального права, просить скасувати ухвалу господарського суду Полтавської області.
Відповідно до частини 1 статті 93 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду протягом десяти днів, а на ухвалу місцевого господарського суду – протягом п’яти днів з дня їх оголошення місцевим господарським судом.
Таким чином, останнім днем строку подання апеляційної скарги на ухвалу місцевого господарського суду від 20.06.2014р. є – 25.06.2014р.
Перевіркою матеріалів апеляційної скарги встановлено, що апеляційну скаргу на оскаржувану ухвалу від 20.06.2014р. у справі №917/1184/14 згідно штемпелю вхідної кореспонденції подано безпосередньо до канцелярії господарського суду Харківської області – 01.07.2014р. Тобто апеляційна скарга подана з пропущенням встановленого процесуального строку без клопотання про його поновлення.
Пунктом 4 статті 97 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про поновлення цього строку або таке клопотання відхилено.
Враховуючи викладене, апеляційна скарга не може бути прийнята до розгляду і підлягає поверненню.
Крім того, колегія суддів вважає необхідним зазначити, що в резолютивній частині апеляційної скарги невірно зазначені номер справи та дата ухвали, що оскаржується.
Керуючись ст. 86, п.4 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду, -
УХВАЛИЛА:
Повернути Торговому підприємству "Фазан" апеляційну скаргу на ухвалу господарського суду Полтавської області від 20.06.2014р. у справі №917/1184/14.
Додаток заявнику: матеріали апеляційної скарги з додатками всього на 114 арк., у тому числі:
- квитанція прийому платежів №0710042 від 27.06.2014 на 1 арк.
Головуючий суддя В.В. Лакіза
Суддя Р.А. Гетьман
Суддя В.І. Кухар
The court decision No. 39727698, Kharkiv Commercial Court of Appeal was adopted on 09.07.2014. The procedural form is Economic, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find important information about this court decision. We offer convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database includes the full range of information you need, allowing you to find important information quickly.
This decision relates to case No. 917/1184/14. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment: