Справа №127/25784/13-ц
Провадження № 2/127/7510/13
06 листопада 2013 року
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06.11.2013 року м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Борисюк І.Е., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення часток у спільній власності, -
ВСТАНОВИВ:
До Вінницького міського суду Вінницької області звернулась ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2 про визначення часток у спільній власності.
Ухвалою суду від 28.10.2013 року дана позовна заява залишена без руху та позивачу наданий строк на усунення недоліків, шляхом надання позовної заяви у новій редакції у відповідній кількості екземплярів із зазначенням поштового індексу, номерів засобів звязку, якщо такі відомі, а також доплати судового збору і надання оригіналу квитанції суду, в іншому випадку позовна заява буде вважатись неподаною та повернута позивачу.
Згідно поштового повідомлення позивач отримала 02.11.2013 року ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 28.10.2013 року із зазначеними в ній недоліками.
06.11.2013 року позивачем через канцелярію суду надано заяву на виконання вимог ухвали суду від 28.10.2013 року. Однак, строк для усунення недоліків закінчився 04.11.2013 року.
За правилами ст. 69 ЦПК України перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою повязано його початок.
Згідно ч. 1 та ч. 2 ст. 72 ЦПК України право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, якщо суд за клопотанням особи, що їх подала, не знайде підстав для поновлення або продовження строку.
Отже, строк виконання ухвали суду закінчився 04.11.2013 року.
Позивачем до суду не подавалось клопотання про продовження строку для усунення недоліків. Поважних причин невиконання вимог ухвали суду від 28.10.2013 року у визначений термін суду не повідомлено.
Згідно ч. 3 ст. 27 ЦПК України особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки.
Оскільки недоліки заяви зазначені в ухвалі суду не були усунуті у визначений судом строк, позовну заяву відповідно до вимог ч. 2 ст. 121 ЦПК України слід вважати неподаною та повернути позивачу.
Відповідно до ч. 5 ст. 121 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Враховуючи викладене, керуючись ч. 2, ч. 4, ч. 5 ст. 121 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення часток у спільній власності вважати неподаною та повернути позивачу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом пяти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом пяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя:
The court decision No. 34695720, Vinnytsia City Court of Vinnytsia Oblast was adopted on 06.11.2013. The procedural form is Civil, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find useful data about this court decision. We offer convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find necessary data easily.
This decision relates to case No. 127/25784/13-ц. Firms, which are mentioned in the text of this judgment: